Pomoc Forum na Qnapa

fnx

Entry Technician
Q Associate
28 Marzec 2021
53
5
8
QNAP
null
Ethernet
1 GbE
Witam,

mam TS-251D potrzebuję postawić na nim jakieś forum. Na poprzednim miałem mybb ale niestety na tym woła już apache 73, kosztuje to 5$ nie mam z tym problemu ale nie mam pewności czy i jak wydajnie będzie to działać.

Czy ktoś wie jakie darmowe forum można na nim postawić bez dodatkowych płatnych modułów?
 
Nie wiem czy się dobrze rozumiemy.
Na qnap odpaliłem www oraz sql ale niektóre pakiety jak mybb wymagają apacha, który jest płatny. Dlatego szukam darmowego rozwiązania lub jakiejś możliwości abym mógł przetestować apacha z jakimś forum (jeśli wymagają apacha) czy się nie będzie wieszać itp.
 
Nie wiem czy się dobrze rozumiemy.
Na qnap odpaliłem www oraz sql ale niektóre pakiety jak mybb wymagają apacha, który jest płatny. Dlatego szukam darmowego rozwiązania lub jakiejś możliwości abym mógł przetestować apacha z jakimś forum (jeśli wymagają apacha) czy się nie będzie wieszać itp.
Ale apache to domyślny serwer www na Qnap
 
Nie wiem czy się dobrze rozumiemy.
Na qnap odpaliłem www oraz sql ale niektóre pakiety jak mybb wymagają apacha, który jest płatny. Dlatego szukam darmowego rozwiązania lub jakiejś możliwości abym mógł przetestować apacha z jakimś forum (jeśli wymagają apacha) czy się nie będzie wieszać itp.
Ale apache to domyślny serwer www na Qnap
Teraz już wiem ;)
Dzięki za pomoc wszystko działa.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. apache serwer