grupa robocza i dostęp do komputerów wewnątrz sieci

daniel300

Passing Basics
Beginner
1 Styczeń 2009
21
0
1
witam wszyskich.Niedawno zakupiłem qnap ts 109 II pro i mam problem z wewnętrzną siecia i dostepem do grupy roboczej.Qnap podłączony do routera ten zas rozdziela sygnał na trzy komputery przez wifi.Chciałem ustwić grupe roboczą dla trzech koputerów zeby mieć dostęp do serwera lub przez otoczenie sieciowe.Niestety nie bardzo wiem jak to zrobić.Skonfigurowałem nową grupe na serwerze lub np: folder public,takze nadałem prawa dostepu administator + inny uzytkownik i nie wiem co zrobić zeby ów folder byl widoczny na obu komputerach( na kompach jest zaistalowana vista)moze to tu jest problem.W viście także ustawiłem tą samą grupe robocza,wyłączyłem frewall,antywirus i nie mam pojącia co dalej.Będe wdzięczny za dokładną instrukcie
 
Witam ponownie.Znalazłem najprostsze rozwiązanie które moze komuś się przyda.Qnap finder załatwił sparawe.Narzędzia mapowanie dyku i problem z głowy. :D (Jest to oczywiscie dostep z mojego komputera a nie z grópy roboczej ale przynajmniej dla mnie jest to bez znaczenia)