Kawa i papierosy Jak ustawić pod win10

athorgal2

Nowy użytkownik
Noobie
20 Luty 2023
3
0
1
QNAP
TS-x59 Pro+
Ethernet
100 Mbps
Witam jestem posiadaczem dwóch NAS-ów Qnapa. To co jest niezrozumiałe dla mnie to jak ustawic je by działały pod Win 10 jako dodatkowy dysk do zrzucania danych- to chyba jak by taka podstawowa opcja. Druga sprawa to te forum czy ono nie działa pod Mozilla? Nie można się zalogować nie można odzyskać hasła nie można napisać do pomocy o pomoc, bo wyrzuca jakieś info o capchta. Z góry dziękuję za odp lub odesłanie do miejsca gdzie mógłbym przejść jakiś tutorial. Modele które posiadam to TS-259PRO+, TS-439PRO II
Połączono posty:

Zapomniałem dodać że przerzucanie plików poprzez stronę www działa ale strasznie wolno, wolałbym jednak bezpośrednio przeżucać bo chyba jednak to będzie szybciej
 
TS-259PRO+, TS-439PRO II
to bardzo stare nasy
jaki masz tam firmware ? słowo ostatni = warn za dezinformację bez odwołania , ma być numer.

Why can't I access shared folders with SMBv1 after updating to QTS 5.0.1 or QuTS hero 5.0.1?

Dyski można podmapowac QFinderem: How to map network drive in Windows OS by Qfinder?

. Druga sprawa to te forum czy ono nie działa pod Mozilla? Nie można się zalogować nie można odzyskać hasła nie można napisać do pomocy o pomoc, bo wyrzuca jakieś info o capchta.
Ty albo ktoś na Twoim IP robił w przeszłości zamieszanie i został ukarany. Kropka.
 
to bardzo stare nasy
jaki masz tam firmware ? słowo ostatni = warn za dezinformację bez odwołania , ma być numer.

Why can't I access shared folders with SMBv1 after updating to QTS 5.0.1 or QuTS hero 5.0.1?

Dyski można podmapowac QFinderem: How to map network drive in Windows OS by Qfinder?


Ty albo ktoś na Twoim IP robił w przeszłości zamieszanie i został ukarany. Kropka.
Może i stare ale mało były używane i do domu powinny się chyba nadać?
Fw 4.2.6.20221028
Co do zamieszania to tylko próba odzyskania hasła w chodzi w grę, czy to jest zamieszanie jednak ? :(
 
  • Lubię to
Reakcje: athorgal2
Do bazowych rzeczy , jak udostępnianie w sieci domowej tak. Do internetów bym tego nie wypuszczał.


ale do nasa czy forum ?

Jeżeli to ostatni firmware dla tego modelu - to musisz z tym żyć.
Absolutnie nie do internetu tylko do domu dla siebie-ale dziękuję za przypomnienie i wyczulenie
Hasło do forum bo jakiś czas temu no może parę lat temu pomogliście uruchomić mi ten model 2 dyskowy TS259PRO+ login athorgal :(
Domyślam się że mogą już nie chcieć wspierać ale może to też dobre by zacząć się uczyć jak to obsłużyc.

Jak zmapować te dyski?
 
1676997146872.png
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qfinder
  2. qts hero
  3. nas w sieci lan