Pomoc Jaki polecacie antywirus dla filtrowania poczty oraz przeglądania internetu.

dziadek-NET

Network Architect
Q's Professional
2 Styczeń 2016
514
21
18
40
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Witam

Może nie wiąże się to do końca z naszym urządzeniem jakim jest QNAP, ale pozwolę sobie zapytać jaki polecacie program antywirusowy do filtrowania poczty (korzystam z Thunderbirdwersja IMAP)
Oraz do przeglądania internetu.

Mam dylemat nad:
* Norton 360 (standard / Deluxe) ?
* ESET NOD32 Antivirus
* ESET NOD32 Internet Security

Aktualnie mam Avast + Comodo internet security i widzę jak przepuszcza maile z podejrzanymi załącznikami z rozszerzeniem .tgz ... :(
 
Aktualnie mam Avast + Comodo internet security i widzę jak przepuszcza maile z podejrzanymi załącznikami z rozszerzeniem .tgz ...
Nie masz ochrony.

1714989616834.png

Sam ESET AV starczy - Internet Security zbędne moim zdaniem.

* Norton 360 (standard / Deluxe) ?
A to dopiero by było - z deszczu pod rynnę.
 
A to nie to samo ? Norton 360 a Symantec Endpoint Protection
Oba tej samej firmy ?
Ja się już gubię ...

Rozumiem że Symantec Endpoint Protection jest na bieżąco aktualizowany ... ? na stronie dobre programy jest info że ostatnio był aktualizowany 5.12.2018 ...
(Symantec Endpoint Protection 14.2.1031.0100 - dobreprogramy) ?
 
ja mam tutaj klapki na oczach - ESET i nic innego.
Dzięki, właśnie też ktoś z mojego otoczenia poleca.
Już jestem bliżej ESET tylko mam dylemat którą wersję wybrać czy Antivirus czy Internet Security. Internet Security jak czytam na stronie producenta ma funkcję bezpiecznych przelewów bankowych, nie mam pojęcia na czym to polega. Czy to wiąże się z korzystania z ich przeglądarki ... "ESET Internet Security automatycznie chroni Cię podczas korzystania z bankowości internetowej. Dzięki specjalnie zabezpieczonej przeglądarce, możesz bezpiecznie realizować przelewy online i korzystać z e-portfeli."
 
Ja odradzam Nortona - chyba, że lubisz zamulony komputer, masę falsów i usuwanie plików bez jakiegokolwiek powiadomienia (szczególnie jeśli używa się oprogramowania branżowego - mało popularnego). Sam mogę Ci polecić Bitdefender - używam od ponad 2lat - wcześniej tylko Kasperski, przez jakiś czas MS Defender - z wiadomych przyczyn ;)
 
  • Lubię to
Reakcje: Kong