m1si0
Local time
02:45
Featured content
0
Punkty reakcji
7

Dołączył
Ostatnio widziany

Ostatnia aktywność Wiadomości Featured content O sobie

    • m1si0
      m1si0 odpowiedział w temacie Pomoc Czy to jest atak?.
      Zmień porty do logowania systemowy i https, wyłącz kompresję http, włącz logowanie tylko po https, utwórz konto administracyjne o innej nazwie i wyłącz główne konto admin - wiele problemów ustanie. Następnie zabawa z firewall'em.
    • m1si0
      m1si0 napisał nowy temat.
      Hej! Minęło już parę wiosenek, a na stronie QNAP'a cały czas wita nas napis "Qcontactz nie będzie dłużej dostępne i wspierane. Nowa aplikacja do zarządzania kontaktami zostanie udostępniona już wkrótce." Czy ktoś coś wie nowego? Możecie polecić...
    • m1si0
      Ok. Temat rozwiązany - QNAP poprzestawiał mi przełączniki, wyłączył port trunking i namieszał w firewall'u. Przez to wszystko część programów nie działała z VS, a zalogować nie mogłem się bo FW miał ustawione "Adapter 1+2". Przestawiłem na "All"...
    • m1si0
      Co do firewall'a - nie podejrzewałbym go o zablokowanie odstępu przez FW. Otrzymałbym jakieś powiadomienie na maila chyba? One przychodziły pomimo zablokowanego dostępu. hmmm - jakiego hasła w HBS? 1716310956 czy chodzi Ci o to?
      • 1716310946022.png
    • m1si0
      ten screenshot jest bezwartościowy, zaciapkano adresy LOKALNE, podczas gdy należy chować PUBLICZNE nie ma problemu z firewallem coś dobija się do nasa z jego sieci/z niego samego i nabija licznik nieudamych logowań, przez co następuje blokada...
    • m1si0
      m1si0 zareagował Flexed Biceps Flexed Biceps na post Silas Mariusz w dyskusji Pomoc Problem z logowaniem / Qfinder nie widzi serwera.
      Reset 3 sek zrób 1716231481 Reset 3 sek zrób
    • m1si0
      Zrobiłem reset 3sek - dostałem się do panelu sterowania ;) jednak dalej występuje jakiś problem z firewall'em. Jak tylko go uruchomiłem serwer znów przestaje odpowiadać. Nic w nim nie zmieniałem, wszystko jest po staremu, a jednak coś blokuje...
      • 1716309392531.png
    • m1si0
      Dziwna sprawa - wyłączyłem, włączyłem a ten mi wysyła powiadomienia na maila że podpiął UPS'a, ale dalej nie mogę się zalogować a qfinder go nie widzi. Coś mogło się poprzestawiać w przełącznikach/konfiguracji sieci/firewallu?
    • m1si0
      m1si0 napisał nowy temat.
      Ostatnio miałem serię aktualizacji i niewyjaśnionych zatrzymań aplikacji. Na następny dzień kolejna tylko tym razem wyrzuciło mi UPS'a i to już zaczęło wydawać się dziwne. Zalogowałem się na QNAP, a tam powyłączane zabezpieczenia przed...
      • 1716194802679.png
    • m1si0
      m1si0 zareagował Upside-down Upside-down na post SiewcaRyżu w dyskusji Hej hej!.
      Hej a wiesz że urządzenia elektryczne , najlepiej działają po podłączeniu do prądu ? # takie clue to serii diagnoz nasów dzisiaj, UPS ;D
    • m1si0
      Ja odradzam Nortona - chyba, że lubisz zamulony komputer, masę falsów i usuwanie plików bez jakiegokolwiek powiadomienia (szczególnie jeśli używa się oprogramowania branżowego - mało popularnego). Sam mogę Ci polecić Bitdefender - używam od ponad...
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…
  • Ładowanie…