Joomla plik config problem.

Dyskusja w 'Serwer WEB i aplikacje (PHP oraz bazy danych SQL)' rozpoczęta przez użytkownika daniel300, 18 Styczeń 2009.

Ładowanie...
  1. daniel300

daniel300 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    15:48
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam wszystkich.Od niedawna jestem w posiadanie qnapa ts 109 pro.Zainstalowałem joomla ,utworzyłem baze joomla i MySQL w phpMyAdmin i wszystko było ok oczywiscie do czasu.Zmieniłem hasło do stepu do phpMy Admin i zamiast edytować plik config w joomli to go usunąłem,jak rowniez baze joomli i MySQL z phpMy Admin.Czy mógły mnie ktos poinformować czy moge zaistalowac bazy zpowrotem i jak utworzyc plik config do joomli np notatnikiem.Jezeli nie to jak moge zaintalować joomle jeszcze raz.Bede bardzo wdzieczny za informacji. <wstydnis>

2. hypnosiss

hypnosiss Moderator Contributor

Miejscowość:
    Polska, Wrocław
    Local Time:
    Oceny:
    +28 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-109/209
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-109/209 1 GbE
    myślę że plik config sam się utworzy przy instalacji joomli. Z tego co rozumiem to usunołeś tylko plik config oraz baze danych joomli ale folderu phpmyadmin nie ? Jeśli dobrze zrozumiałem to:
    Stwórz nową baze danych dla joomli.
    Następnie uruchom plik instalacyjny joomli i tak jak wcześniej to zrobiłeś zainstaluj ją.
    Pozdrawiam.

3. daniel300

daniel300 Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    bardzo dziekuje za odpowiedz.DZIAŁA POZDRAWIAM

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.