Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Tutaj wrzuciłem taki mini poradnik :D podnoszenia tych zabawek
Share Link

U ciebie będą inne softy ale idea powinna być ta sama. Pobierz sobie z FTPa unr3al2 najbliższy oryginałowi i ten wgrywaj jako ratunkowy :)
Jak się podniesie to od nowa możesz się bawić nimi.

Aha, przycisk reset znajdziesz na płytce z procesorem.
 
Na początek zacznij może od tego ftp://78.102.14.99/FTP/Cantonk/IP/01_IP_kamery/01_FW/KIP_130_H_3518C_IMX238/2014_08/imx238_3518_4.1.32.fls
nie moge wejsc.. i sie resetuje i tyrka co chwile.
Jak się resetuje to połóż ją okiem do dołu na stole, będzie miała ciemno więc nie powinna tak często się zrywać ;)
Jak podłączysz do prądu i pyknie przesłona to wciskaj reset i trzymaj długo aż ponownie się uruchomi. Powinna wtedy przyjąć nowy soft.
 
To lepiej podaj co tam masz za model na obudowie, bo może zły soft wgrywamy :D Zaczyna się od IPMX-
A reset to taki mały przycisk, jest tylko jeden :)
 
tak mnie oczy bola ze nie widze...
alh3.googleusercontent.com__ZCEuCTz6E60_VmcmwUo8TQI_AAAAAAAAM8e81db7d5fc5074f8a9ab9ea1a416fa1d.jpg

alh3.googleusercontent.com__OXQQho7lKDw_VmcmxOsCnQI_AAAAAAAAM858bbf95ac2aa6b39a92bfff902f827f1.jpg
To lepiej podaj co tam masz za model na obudowie, bo może zły soft wgrywamy :D Zaczyna się od IPMX-
A reset to taki mały przycisk, jest tylko jeden :)
daj choc podpowiedz gdzie mam szukac.na gornej plytce srodkowej od dolu :)
 
hmm.ale jazda ja takiego czegos nie mam :D chyba mam najnowszy produkt ze wschodu..



w takim razie trzeba cos innego wymyslec..sproboje przeslonic cala irde lub odlacze modul irdy od kam..moze to pomoze. problem pojawil sie ,gdy irda zalaczyla sie na KOLOR w ustawieniach.
 
Odłącz wszystkie kabelki i zostaw tylko USB i podłącz bez przysłony i IR.
Zobacz czy odpali.
Jak nie odpali to instalujesz onvif manager i próbujesz reset
 
  • Lubię to
Reakcje: 1 osoba
Nie USB tylko LAN :)
to może jeden kabelek za mało podłączyłeś.
Jeszcze zasilanie.
 
nie mam pomyslow po rozkreceniu .. kamera umarla..niby tyrka 3 razy..niby na routerze wstaje rj 45 i sie pali port..a w sieci nie mozna jej wykryc..nie wiem.mam na dzis dosc.
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB