Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Czy oferta jest jeszcze aktualna? BTW: Ten link nie działa: rtsp://qfile.pl:554
Przechwytywanie.PNG
 
Tak brutalnie pozbędziesz się sprawnego towaru??? Toż to grzech normalnie. Na alledrogo je chociaż opchnij.
 
To gdzie mam podjechać z taczką? :hihihi:
Jakbyś mógł przy okazji pokazać jakiś podgląd, to bym chętnie oblukał. Wziął bym ze cztery, bo w tej cenie nie będzie szkoda czegoś popsuć. A jaki to ma kąt widzenia?
 
Kolega planuje monitoring do swojej chałupy, mówił o 3 sztukach, więc ilość może się troszkę zmienić. Najpierw jednak muszę z nim porozmawiać, czy jest zainteresowany. Jeśli będziesz miał chwilkę, to włącz proszę jutro podgląd, abyśmy obydwaj mogli namacalnie ocenić efekty. Powiedz tylko kiedy i na PM poślij mi stosowne info. Sugeruję godzinę między 9:00 a 15:00.
 
Musielibyście o to prosić @mariuszsal'a. A wiem, że ma inne priorytety chociażby takie, żeby siedzieć z dzieckiem w szpitalu. Macie możliwość kupna kamery za 50zł. Wystarczający opis oraz screeny są na forum. I nic więcej nie będzie.
Jeśli jesteście zainteresowani to proszę pisać. Jeśli to nie nie zawracac wiecie czego :)
 
Błąd połączenia:
VLC nie mógł połaczyc się z "qfile.pl:554".
Twoje dane wejściowe nie może być otwarte:
Program VLC nie może otworzyć MRL 'rtsp://qfile.pl:554'. Szczegóły błędu można znaleźć w dzienniku.
 
Sorry, miałem wyłączone alerty firewalla. Teraz działa.
 
Nie to ja takim cudeńkom blokuje wyjście na świat. Bo czasem same potrafią się z czymś dziwnym łączyć.
 
Hmm... Szału nie ma, ale za 50zł... Gdyby nie te błyski ekranu co pół minuty to by się dało z tym żyć. Jutro dam znać koledze i zobaczymy co i jak.
Póki co dzięki za podgląd. Jutro dam koledze namiar i poproszę Cię o włączenie o umówionej porze ok?
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Mogą Cię zainteresować

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB