Kamery IP ala EPCAM 1.3 i 2.0mpix tubowe oraz kopułowe - 50 PLN netto

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
Mario, każdej - pisałem o tym w recenzji tych cam. Co soft to inne ustawienia. I wcale to nie musi działać dłużej jak kilka restartów. Taka uroda.
@unr3al2 sprawdź na tym sofcie jak się będzie zachowała po pewnym czasie przy nagłym włączeniu mocnego oświetlenia.

Walnij jej jak możesz lampką w oko. U mnie się resetowała wtedy :D
 
Oj tyle czasu nie będę miał ponieważ w weekend pewnie będzie już powieszona jako straszak :)
Zapalałem światło i gasiłem.
Ale inaczej też kamera może się zachować na dworze :)
 
Ma rację w tej cenie nie ma nawet co się krzywić. Ale przestrzegam kupujących aby nie eksperymentowali wzorem @unr3al2 bo może się to różnie skończyć. Odpalić, podłączyć do Qnapa i nagrywać - będzie długo i bezproblemowo działać.

Grzebanie w softach u mnie zakończyłem na 4 uwalonych sztukach, bo pomimo wczesnego sukcesu po jakimś czasie kończyło się bootloopem :D
 
I widzisz czym jest community QNAP? Wzmaga inżynierie... zaczynamy kombinować.
Przyznam się, że też uwaliłem kilka robiąc update'y niesprawdzonymi firmwareami.

Ale zostawiajać kamery w stanie fabrycznym działają bardzo okay. I na tym trzeba przestać.
 
Mariusz, a możesz dać obraz live z tej kamery 4mpx?? Chdzi mi w nocy i najlepiej w ciemności (bez oświetlenia ulic itp)
 
Zachęcony eksperymentem @unr3al2 też zdobyłem się na odwagę i updejtnąłem FW kopułowej kamery 2Mpix plikiem z eftepa. Jestem w szoku, obraz jest znacznie lepszy, szczególnie z nocy wreszcie coś widać. Wybaczcie, ale zrzutu ekranu nie pokażę, zbyt nieatrakcyjną przestrzeń nieumeblowanego mieszkania pokazuje.
 
Jeszcze jeden plus znalazłem nowego opro: obraz z podglądu przestał wreszcie migotać na żarówkach led :)
 
a to rzadkość bo nawet w lepszych rejestratorach widać jak ledy migają
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. wykryć port USB