Pomoc KODI zawiesza się przy wychodzeniu

dexter

Systems Admin...
Q's Expert
7 Listopad 2012
217
30
28
Siedlce
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich

Posiadam TS-453A i mam dziwny problem z KODI otóż przy wychodzeniu z aplikacji ekran zawiesza się i nie można nic zrobić. Jedyny ratunek to restart HD Sation. Czy jest to niestety objaw normalny czy tylko u mnie jest coś nie tak. Jak można temu zaradzić?
 
Dzieje ci sie tak za kazdym razem ? Dlaczego pytam, wydaje mi sie, ze u mnie przytrafilo sie tak raz. Objawem byl obciazony procesor na 60% mimo, ze NAS nic nie robil a TV byl wylaczony. Na liscie procesow za obciazenie odpowiadal kodi.bin Po restarcie HD Station wszystko wrocilo do normy i od dwoch dni jest ok. Moze jakis random bug w nowym HD Station lub Kodi ?
 
U mnie zdarzyło się to kilkukrotnie. W chwil obecnej nie korzystam zbyt czesto ale zawsze kiedy wejdę i wyłączam to się zawiesza. W weekend też sprawdzę jak wygląda lista procesów i obciążenie CPU.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
 
Nie masz przypadkiem zainstalowanego pluginu tv-guide z mods-kodi ? Wersja 6 zawiesza KODI na QNAPie przy wyjściu, lub zamula po kilku godzinach pracy. Jesli masz, to spróbuj ściągnąć wersję 6.4 beta. Na tej nie ma problemu z zawieszaniem Kodiego przy wyjściu. Przynajmniej na razie nie ma :)
KODI 16
HDS 3.1.3