Pomoc Nie dziala HD Station - Proszę o pomoc

Tom

Entry Technician
Q Associate
25 Październik 2015
31
4
8
53
QNAP
QBack-25
Ethernet
1 GbE
Witajcie
Proszę o pomoc, jestem zdesperowany
Zakupiłem nowy Qnap TS-251 (wcześniej miałem S)
QNAP - na razie porażna okrutna - może przywrócicie mi dobre myśli o tym ............

podobno mialem miec XBMC - niestety nie mam
nie wiem, co robic - stracilem juz kilka godzin na poszukiwania czegokolwiek na temat instalacji tego - niestety bez skutku

proszę - pomozcie
Tomek
 
Spokojnie - cieszę się że odpisałeś, i że kochasz swoje urządzenie
niestety jak inaczej określić sytuację, kiedy po kliknieciu ikonki HDStation otwiera sie panel kontrolny?
instalowalem juz wszystkie aplikacje hdstation
i nic - nie ma ani jednej z nich
proszę o pomoc, ,jezeli to mozliwe
:)
Tom
proszę napisz mi step by step co robic - bo moze cos zrobilem nie tak
mysle, że
1. po kliknieciu HD Station i instalacji wszystkich aplikacji powinno sie to jakos uruchamiac - ale gdzie?
2. widze w liscie zainstalowanych aplikacji i kondi i chrome i wiele innych aplikacji - ale nijak tego nie da sie uruchomic
Tom
 
Spokojnie - cieszę się że odpisałeś, i że kochasz swoje urządzenie
niestety jak inaczej określić sytuację, kiedy po kliknieciu ikonki HDStation otwiera sie panel kontrolny?
instalowalem juz wszystkie aplikacje hdstation
i nic - nie ma ani jednej z nich
proszę o pomoc, ,jezeli to mozliwe
:)
Tom
Możesz wrzucić jakieś zdjęcia zrobione telefonem?
(Ctrl+V w edytorze na forum wkleja zdjęcia)

Raczej nie mamy sygnałów, aby nie działało HD_Station i Kodi.

proszę napisz mi step by step co robic - bo moze cos zrobilem nie tak
mysle, że
1. po kliknieciu HD Station i instalacji wszystkich aplikacji powinno sie to jakos uruchamiac - ale gdzie?
2. widze w liscie zainstalowanych aplikacji i kondi i chrome i wiele innych aplikacji - ale nijak tego nie da sie uruchomic
Tom
Po włączeniu ikonki HD Station pojawi Ci się panel aplikacji na telewizorze podłączonym do serwera po HDMI.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
Jeśli oczekujesz możliwości obejrzenia filmów w przeglądarce to zachęcamy do używania Plex'a!
Rewelacyjna aplikacja. Mam info, że na DSM6 w S nie działa.

Plex Media Server to program do zarządzania plikami multimedialnymi. Główną jego funkcją jest strumieniowe wysyłanie danych do urządzeń rozmaitego typu (telefony komórkowe, tablety, telewizory, komputery z zainstalowaną aplikacją Plex Media Center). Aplikacja bardzo dobrze nadaje się do współdzielenia treści multimedialnych pomiędzy wieloma stanowiskami zgromadzonymi w jednej sieci. Narzędzie jest wyposażone w silnik transkodujący dane (modyfikowanie multimediów zgodnie z możliwościami urządzenia).

Pokaż załącznik 13271

Kolekcja multimedialna stworzona przy pomocy Plex Media Server ma hierarchiczną strukturę. Dane są podzielone na sekcje, które mogą zawierać zdjęcia, muzykę lub filmy. Każda z nich posiada nazwę, katalogi lokalnego dysku twardego oraz zestaw właściwości (skaner, agent metadanych, język). Zawartość biblioteki może być odświeżana automatycznie (w przypadku wykrycia zmian), okresowo bądź na żądanie użytkownika (odpowiednia opcja znajduje się w menu).

Pokaż załącznik 13272

Warte uwagi są dodatkowe funkcje związane z plikami multimedialnymi. Do dyspozycji mamy na przykład wygodny edytor metadanych. Inne ciekawe opcje to: automatyczne wczytywanie napisów w danym języku, zmiana nazwy serwera, dzielenie danych z iTunes/iPhoto/Aperture, obsługa baz danych (Freebase, Wikipedia, MoviePoster, TheMovie, OpenSubtitles, Last.fm i inne).

Pokaż załącznik 13273

Narzędzie posiada modularną budowę - część funkcji jest dostępna w postaci pluginów. Po rejestracji na serwerach producenta (konto myPlex) możemy także współdzielić ustawienia i multimedia pomiędzy rozproszonymi serwerami.

Download:
Plex [x86]

Informacje dodatkowe:
How-To - Plex - współdzielenie bibliotek pomiędzy odległymi użytkownikami
How-To - Plex - zdalne odtwarzanie biblioteki multimedialnej
 
:)
podłączyłem chyba na początku, czyli kilka godzin temu
i nic
Na ekranie widać tryb tekstowy i możliwość podania logiu - ale jak go wprowadzić.....

Co do plexa - znam - ale skoro kupilem TS-251 z HDMI to chcialbym to wykorzystac, a niestety PLEX tylko DLNA

Screen Shot 2015-10-26 at 21.18.18.png Screen Shot 2015-10-26 at 21.21.20.png Screen Shot 2015-10-26 at 21.18.12.png Screen Shot 2015-10-26 at 21.18.12.png Screen Shot 2015-10-26 at 21.18.18.png Screen Shot 2015-10-26 at 21.21.20.png