Pomoc Plex nie wyświetla wszystkich filmów

dexter

Systems Admin...
Q's Expert
7 Listopad 2012
217
30
28
Siedlce
QNAP
TS-x53A
Ethernet
1 GbE
Zaobserwowałem ostatnio że Plex nie pokazuje wszystkich filmów w widoku plakatów. Po zmianie widoku na listę folderów wszystko jest widoczne prawidłowo. Co to może być? Ktoś miał może taki problem?

Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build20161214
Model serwera: QNAP TS-453A
 
tylko jakoś nie mogę tego na QNAPa znaleźć;) ale dziękuje za pomoc :)
jesli chodzi o plexa instalacja modułów jest taka sama na QNAPie, Windows, Linuxie

upload_2016-12-28_8-6-47.png


How do I find the Plug-Ins folder?

upload_2016-12-28_8-7-15.png
 
  • Lubię to
Reakcje: elpik
Witam

A ja mam pytanie co do nazw filmów w katalogach. Zauważyłem ze ten sam plik video o nazwie typu S02E01 nie jest dodawany do biblioteki podczas gdy zmiana na Wikingowie Sezon 2 epizod 1 powoduje dodanie tej zawartości do biblioteki. Nie powiem trochę mi czasu zajęło na zorientowanie się czemu polowa moich filmów nie jest dodana a polowa jest. Mam pytanie czy to normalne i jakie są zasady nazywania plików aby były dodawane do biblioteki
 
1. Media Preparation – Plex
2. Ja używam Sonarr (dla seriali i on zapewnia mi poprawne nazwy) oraz TinyMediaManager do filmów. Ludzi działają też z Emby.

Z ciekawości zainstalowałem sobie Sonarr i próbuję go skonfigurować ale mam problem z dodaniem Indexera. Swoją drogą ciekawe rozwiązanie, założę chyba oddzielny temat chociaż ciekawy jestem czy tak naprawdę oferuje więcej niż zwykły Menedżer RSS w rTorrent