pomoc z ts-109 zawias

Dyskusja w 'Udostępnianie plików, folderów i drukarek' rozpoczęta przez użytkownika dylanhunt, 6 Listopad 2008.

Ładowanie...
  1. dylanhunt

dylanhunt Nowy użytkownik Noobie

Miejscowość:
    Gliwice
    Local Time:
    02:54
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam mam problem, iż serwer ts109 zawiesił się po jego restarcie straciłem paczki:

IPKG, phpmyadmin, joomla, xmail, pyton, i jeszcze jakieś – nie pamiętam dokładnie, jakie jeszcze były instalowane.

Zależy mi na danych baz danych i danych umieszczonych na serwerze.

Zaktualizowany system do najnowszego i nadal nic katalogi dzialaja np: phpmyadmin, ale nie moge się załogować:
    a w panelu niema paczek zainstalowanych choc byly.
    umozliwiam w razie koniecznosci dostep do serwera kontakt na gg 3228897.

z poważaniem Rafał Tarkowski

ps. napisalem do qnapa i dostalem taka odpowiedz :
    "Witam

Tu jest wszystko opisane:

http://www.turbonas.com/update "
    ale mój angielski jest znikomy i nie umiem rozwiazac problemu a wszystko dzialalo nic nie dotykalem chodzil az nagle zawiesil sie i niemoglem nawet po jego wylaczeniu i wlaczeniu wejsc na setrony nawet do panelu tylko ftp i SSH dzialalo wiec dalem reset i dziala ale z paczkami jest problem niema ich a katalogi sa nawet ipkq niedziala a jak sie dowiedzialem to po wywaleniu katalogow to bede mogl zainstalowac ponownie ale dane strace gdy ipkq wywale a niechcem tracic danych i baz danych mysql nie moge nawet zrobic kopi baz bo bazy sa przepelnione 1 nawet zajmuje 50 mega i nie bede mógł jej wgrać. czy istnieje jakies rozwiazanie tego problemu prosze o odpowiedz.

Poleć tę stronę

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.