[Pomocy] Starting Service, please wait-QNAP 809 Pro[pomocy]

sob_k

Nowy użytkownik
Noobie
23 Październik 2008
6
1
3
Opole
www.ksobolewski.pl
QNAP
TVS-871
Ethernet
40 GbE
Witam potrzebuję pomocy.
Otóż posiadam między innymi Qnapa 809 Pro (zakutualizowany do najnowszej wersji) - po aktualizacji był już restartowany może ze 2 razy i było wszystko oki.

Wczoraj Po restarcie mam komunikat Servie starting please wait i wszystkie serwisy mi wystartowały poza GUI.
Qnapa mam podpiętego pod AD W 2k3. Dostępu do ssh niestety nie mam (jak na złość akurat w tym modelu nie włączyłem). Próbowałem wyłączyć go i włączyć ponownie ale jest dokładnie to samo. Na szczęście serwisy takie jak samba ftp itp działają więc użytkownicy nie mają problemów ale w końcu nie oto chodzi, bo nie mogę nim zarządzać.
I teraz moje pytanie jeśli, podepnę monitor i wejdę to w którym miejscu znajduje się plik konfiguracyjny zawierający informacje o startujących serwisach, bądź jakim poleceniem mogę sprawdzić co jest przyczyną ?

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

----------------------------------------------
No cóż jak zwykle sprawdza się przysłowie: umiesz liczyć? - To licz na siebie.

Sprawa rozwiązana : dla osób które uruchomią usługę Clamav a jest za DMZ mała przestroga.
Okazuje się że antywir przy starcie również chce się aktualizować (i tu problem bo mój Qnap jest w DMZ a stamtąd dostęp na świat mam zablokowany) i dlatego maszyna nie ruszała dalej. Trzeba zatrzymać proces - to poleci.