Pomoc Potrzebujesz pomocy w wyborze VPN

attractiveweekly

Nowy użytkownik
Noobie
1 Listopad 2019
6
2
3
34
QNAP
TS-809 Pro
Ethernet
10 Mbps
Pozostało mi kilka dni na subskrypcję PIA VPN. Zastanawiasz się nad przejściem do innego dostawcy VPN. Chcę używać sieci VPN, aby uzyskać dostęp do usług przesyłania strumieniowego, które nie są dostępne w Nowej Zelandii, takich jak Hulu i US Netflix. w wyszukiwarce Google oto kilka okazji, na które natknąłem się:

PureVPN 1,32 USD na 5 lat (Zaoszczędź 88%)

CyberGhost 3,5 USD na 18 miesięcy (Zaoszczędź 73%)

VyprVPN 5 USD na 1 rok (Zaoszczędź 25%)

Expressvpn 6,67 USD na 15 miesięcy (o 49% mniej)

Czy ktoś może poprowadzić mnie, którą VPN wybrać.
Aktualizacja: Niedawno zdecydowałem się na subskrypcję PureVPN w Cybernetyczny poniedziałek. Mój przyjaciel korzysta z tej usługi. Próbowałem z jej poświadczeniami dotyczącymi mojej lokalizacji i połączenia. Teraz działa dobrze! @wszystkie dziękuję za sugestię. Bardzo mile widziane!
Odkryłem również, że Pure VPN zapewnia 1 i daje 12 kont za darmo w tej świątecznej ofercie. Pomyślałem więc, dlaczego nie dostać tej oferty ponownie, a następnie sprzedać te dodatkowe konta rodzinie i znajomym. Chciałem zadać dwa pytania:
- Czy ktoś zrobił to wcześniej, aby korzystać z NAS jako usługodawcy VPN?
- Ponieważ PureVPN nie prowadzi dzienników, więc czy mój NAS będzie przechowywać dzienniki?
Chcę też uzyskać te same funkcje, co podane tutaj, czy moje urządzenie będzie w jakikolwiek sposób zakłócać te funkcje?
- Zaawansowane szyfrowanie:
PureVPn zapewnia najnowocześniejsze 256-bitowe szyfrowanie, które nawet jeśli twój dostawca usług internetowych lub jakiś haker przejmie twoje dane, nie otrzymają niczego oprócz wartości śmieci. Możesz przeczytać więcej na:
What is AES Encryption? How VPN with AES Ecryption works?

- Jeśli przypuśćmy, że przeglądasz, a połączenie internetowe zostanie zerwane, spowoduje to zamknięcie całego połączenia, dopóki połączenie nie będzie ponownie żywe, aby nie można było wyciekać danych. Znalazłem to, czytając na:
VPN Kill Switch - What is it & Why you need it? Explained!

- Jeśli nie chcesz kierować całych danych i chcesz tylko kierować określone dane, takie jak Netflix lub Torrent, możesz to zrobić, dzieląc tunelowanie. Dowiedziałem się o przypadkach użycia tej funkcji tutaj:
What is VPN Split Tunneling? | PureVPN

- Jeśli chcesz uniknąć wycieków DNS, aby Twój dostawca usług internetowych i inne organizacje nie uzyskały twoich działań i danych za pomocą VPN, pozbyjesz się również wycieków DNS:
DNS Leak Protection -How to find and fix leaks easily

- Załóżmy, że idziesz do kawiarni i potrzebujesz darmowego Wi-Fi i zapomnij włączyć VPN. PureVPN automatycznie rozpozna publiczne / bezpłatne Wi-Fi i włączy się. Możesz cieszyć się darmowym Wi-Fi wraz z ochroną i szyfrowaniem
How to secure your WiFi (or Wireless Internet Connection)

- IPv4 wkrótce zostaną zastąpione IPv6 i nie ma ochrony przed wyciekiem IPv6. W większości przypadków, aby uniknąć wycieków, guru zasugeruje wyłączenie Ipv6. Dzięki VPN mam również ochronę przed wyciekiem IPv6 na wszystkich moich urządzeniach:
IPv6 Leak Protection by PureVPN

- Podobnie dla użytkowników Androida, użytkownicy komputerów Mac mogą również korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, zachowując jednocześnie ochronę:
How to use the VPN on-demand feature on your iPhone or iPad?

- Potoki są codzienną potrzebą, ale wraz ze wzrostem ograniczeń bardzo trudno jest to zrobić. Ale dzięki tej sieci VPN jestem w stanie bezpiecznie torrentować i bez żadnych przeszkód:
The Best P2P VPN in 2020: Get the great real deal here
 

Mogą Cię zainteresować

Odpowiedzi
1
Wyświetleń
{liczba}K
U

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. kill switch