Rozwiązany Powtarzające się powiadomienie The file system is not clean

Dyskusja w 'Podstawowe ustawienia systemowe' rozpoczęta przez użytkownika puchatek2, 22 Wrzesień 2015.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. puchatek2

puchatek2 Passing Basics Beginner

Miejscowość:
    Legionowo
    Local Time:
    03:01
    Oceny:
    +8 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-212
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-212 1 GbE
    Witam, to mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. Jestem świeżym użytkownikiem 212p, nie dawno co uruchomiłem "nową zabawkę" i dopiero rozpoznaje ........ ....... ...... . .... ... ....... .......... ...... ..... ...... ... ...... ......... ........ .. .... ..... . ......... ........... .. . ....... ....... ......... . . .... .... .......... ............ . ... .. ... .. ........................................... .... ....... ..... .. ... .... ...... .. ... ...... .. .. ......... .... ... .. .. ........ ........ .. ... ........... .... .................... ... .............................................. ... ... ..... ......... . .... .... .. ..... ...... ... ..... ............. . ... ..... .............. .......... ............ . ...... .. ........... ...... ....... ........ ............. ..... .. ...... ....... .. ..... .... ....... .... ...........