Pomoc Problem z aktualizacją rTorrent

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

lukaszzsch

Entry Technician
Q Associate
14 Grudzień 2013
43
2
8
Panie Mariuszu,

otrzymałem właśnie od serwerka informację o nowej aktualizacji rTorrenta.
Niemniej, nie wiem jak ją pobrać z działu download, bo jedyny dostępny tam przycisk to KUP. kupiłem przecież kilka dni temu...


Firmware version:najnowszy
Model name: QNAP TS-253b
 
To proszę kliknąć i przenieść się do serwisu QNAPClub.EU
Tam mozna się zalogować i pobrać zakupiony program.

Lub odinstalować tą wersje i dodać do App Center nowe repozytorium i z niego zainstalowac rtorrenta. Przyszłe aktualizacje beda przychodzily przez repozytorium.
22129.png


Musicie dodać dwa rapa:
- Free - https://qnapclub.eu/pl/repo.xml
- Paid - adres indywidualny widoczny po zalogowaniu do qnapclub.eu z menu Profil > API Key
22130.png
 
To proszę kliknąć i przenieść się do serwisu QNAPClub.EU
Tam mozna się zalogować i pobrać zakupiony program.

Lub odinstalować tą wersje i dodać do App Center nowe repozytorium i z niego zainstalowac rtorrenta. Przyszłe aktualizacje beda przychodzily przez repozytorium.
22129.png


Musicie dodać dwa rapa:
- Free - https://qnapclub.eu/pl/repo.xml
- Paid - adres indywidualny widoczny po zalogowaniu do qnapclub.eu z menu Profil > API Key
22130.png
Po odinstalowaniu wersji instalowanej z pliku, i instalacji z repo, wszystkie kolejki aktywnych torrentów zostaną, czy będzie sprawdzał wszystkie pliki na nowo?
 
Tak zostaną.

Na wszelki wypadek możesz sobie zrobić kopie katalogu Download/rtorrent/session i Download/rtorrent/settings.
Wszystko Ok, nie trzeba było podmieniać plików. Dzięki:Dumny:
Zastanawia mnie tylko fakt jak jest w przypadku przeprowadzki na inną maszynę, wystarczy przekopiować pliki: Download/rtorrent/session i Download/rtorrent/settings. ?
Czy w ten sposób się nie da przenieść listy aktywnych torrentów?
 
  • Lubię to
Reakcje: Silas Mariusz
Bardzo fajnie, a jeżeli pliki będą w innych lokalizacjach, wystarczy dla każdego z osobna pokazać gdzie znajdują się pliki. On je sprawdzi i będzie działać? Co stanie się wtedy z statystyką ratio?

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.