Problem z prawami dostępu do Qdownload

nalin

Nowy użytkownik
Noobie
3 Październik 2008
1
0
1
Witam
Od jakiekoś czasu mam problem typu:

Jak ściągne jakiś plik przez Download station to potem nie moge go usunąć z katalogu qdownload jednynie jeśli zmapuje udział jako administrator wtedy mam pełne prawa i moge usunąć. Co ciekawe w w panelu administracyjym mam ustaawione prawa dostępu do użytkownika na którym standardowo mapuje udział, niestety nie mogę usunąć plików, bądz katalogów, jedynie moge je odczytać

Problem dotyczny QNAP TS-101
 
Cześć,

Ja mam podobny problem. Nie mam uprawnień do zapisu w folderach, które tworzą się automatycznie w QDownload. Nawet jeśli loguję się jako administrator. Czy jest możliwość odblokowania zapisu w tych folderach?

Model: TS-101
Wersja Firmwar'u: 2.0.1 Build 0302

System operacyjny na moim komputerze: Vista Business
 
Mam podobny problem,
gdy chcę przerzucić - skopiować plik na QNAPA do folderu to po prostu nie mogę ,wyskakuje komunikat ,że nie mam dostępu ,
a przecież jestem administratorem i loguje się jako administrator przez QNAP Finder ???
Czasami mam dostęp , czasami nie . Mapowanie dysku nie pomogło ,firewall wyłączony.
W czym problem proszę o pomoc bo nie mogę się dostać na QNAPA ?!!
 
Dłuższa chwila minęła od ostatnich postów w tym temacie. Nikt nie udzielił odpowiedzi - pozostały same pytania. Dorzucam wiec i mój identyczny problem - tylko jako admin mogę usuwać i dodawać pliki czy katalogi do Qdowqnload, mimo, ze innym userom dałem prawa admina to mogą tylko read. W public mogą robić wszystko... Ma ktoś jakiś pomysł o co chodzi?

pozdr