Pomoc Problem z uruchomieniem rtorrent

italak

Passing Basics
Beginner
25 Luty 2014
29
7
3
43
QNAP
TS-210
Ethernet
1 GbE
Moi Drodzy,

Kiedyś odpaliłem rtorrenta i działał, musiałem tylko zmienić wartość portu UDP dla DHT na kolejny następny zgodnie z komunikatem, gdyż był konflikt z Download Station. I to działało. Teraz za żadne skarby świata nie chce mi ruszyć. Niby coś się dzieje bo coś wyświetla ale ni jak nie idzie nic znaleźć w wyszukiwarce, czyli nie działa...
Podchodzę do tego już kolejny raz ale bezskutecznie. W dodatku program nie zapamiętuje zmiany portu, wraca po ponownym włączeniu na stary adres portu UDP.
 
Nie wiem czemu ale zaczął działać :)
Ciekawe tylko czy wartość portu nie ulegnie zmianie po kolejnym odpaleniu???
P.S.
Może głupie pytanie zadam ale gdzie są te logi...?
 
Ciekawe tylko czy wartość portu nie ulegnie zmianie po kolejnym odpaleniu???
upload_2015-3-30_18-8-1.png


P.S.
Może głupie pytanie zadam ale gdzie są te logi...?
upload_2015-3-30_18-8-58.png


upload_2015-3-30_18-11-24.png


A wydawało mi się, że jest wystarczająco prosty :)
 
Okazuje się, że ja próbowałem zmieniać dane nie na pierwszej stronie, gdzie jest ikonka z ustawieniami tylko jak już byłem zalogowany do wersji advanced klikając na ikonkę z ustawieniami (zębatka) :)



no a jeśli chodzi o logi (myślałem, ze masz na myśli jakieś logi w rtorrent a nie w NAS:)) to nie ma żadnej wzmianki o rtorrent, jako użytkownik jest tylko "system"

Wielkie dzięki za pomoc

P.S.

Przy okazji tego zapytam się w imieniu kolegi, który ma TS-212P. Po wejściu do APP Center nie ma takiej pozycji jak rtorrent. Czy dostępność do tego softu zależy od typu maszyny (procka)?
 
P.S.
Przy okazji tego zapytam się w imieniu kolegi, który ma TS-212P. Po wejściu do APP Center nie ma takiej pozycji jak rtorrent. Czy dostępność do tego softu zależy od typu maszyny (procka)?
Bardzo słusznie, że pytasz.
Mówiąc szczerze rtorrent ma dość spore wymagania. Myślę, że nie ma sensu męczyć ARM'a takim kolosem. Prawda jest taka, że Transmission radzi sobie również bardzo dobrze z Torrentami i jest lekki.
Rtorrent zwłaszcza w moim wydaniu jest pełny ficzerów...
Zdecydowałem pozostawić go, tylko dla urządzeń opartych na Intelu.