Pomoc Problem z Wirtualnym Hostem

Nadiel

Passing Basics
Beginner
7 Wrzesień 2017
13
1
3
33
Wrocław
QNAP
null
Ethernet
null
Mam problem z ustawieniem Wirtualnego Hosta na moim QNAP TS-228.

ustawiam WH (wpisuje co mam ustawione w witrualnym hoscie bo nie mogę dodać grafiki):
Kod:
kurzynski.ddns.net      /Web/nowy_sklep   HTTP  80
site1.www.net           /Web/WordPress    HTTP  80

kiedy wchodzę przez przeglądarkę na link 192.168.1.30/nowy_sklep/ to otwiera się normalnie stronka którą zrobiłem ale jak wpisuje kurzynski.ddns.net wyskakuje mi po jakiś 30 sekundach ze przekroczono czas oczekiwania.
 
na pewno porty są przekierowane ?

upload_2017-9-20_21-32-21.png


dns dobry ?

upload_2017-9-20_21-33-33.png
 
DNS dobry. Jak wrócę do domu to sprawdzę przekierowywanie tych portów bo tak naprawdę to tego nie konfigurowałem a założyłem, że przekierowanie jest prawidłowe.
wpisalem w moim routerze (orange fun box) NAT/PAT

aplikacja / usługa port wewnętrzny port zewnętrzny protokół urządzenie
Web Server (HTTP)_TCP 80 28539 TCP NAS0071GCA

Wpisywalem zenwetrzny tez 80 ale fun box poprawia mi automatycznie na 28539 (nie wiem czy to dobrze) ale nadal nie pojawia sie moja strona i na zenwetrzny i na wewnetrzny (dziala dopiero przy adresie moim 192.168.1.30:80)
 
W NAT/PAT ustawiłem port wewnętrzny 80 zewnętrzny na 28539 (samo poprawia wiec innego nie można ustawić). Na Wirtualnym hoscie nic nie zmieniałem więc zostało to co w pierwszej wiadomości. Ale chyba nadal nie działa ;/
 
Wyłączyłem funkcje UPnP, przekierowałem porty w funbox

upload_2017-9-21_17-36-39.png


Ale chyba nadal nie działa. Pewnie gdzieś jakaś pierdoła siedzi i nie mogę jej zlokalizować gdzie jest błąd.
Nadal nie mogę znaleźć gdzie siedzi błąd. Nie pasuje mi coś z przekierowaniem tych portów ale nie wiem już co zrobić. Pigers mam takie pytanie czy chciałbyś mi pomóc w skonfigurowaniu tego przez TeamViewera czy coś (pewnie w tygodniu jakoś)?
 
Udało się. Problem leżał po stronie funboxa tak jak pisałeś. Przy logowaniu i ustawieniach był cały czas brany pod uwagę ipv6 domyślnie. Dopiero po zmianie na ipv4, dało rade wszystko ustawić i teraz działa poprawnie. Wielkie dzięki za pomoc ;) Gdyby ktoś miał taki sam problem zapraszam na opisany przypadek z forum orange:
FunBox 2.0 przekierowanie portów, Firewall, dostęp zdalny. - Forum | Orange Polska