Pomoc problem zmiany hasła po zainicjowaniu serwera TS-431K i wgraniu aktualizacji 5.0.1.2376

maurycy.nowak

Nowy użytkownik
Noobie
3 Sierpień 2023
6
0
1
51
QNAP
TS-x31+
Ethernet
1 GbE
Witam, po zainicjowaniu serwera TS-431K i wgraniu aktualizacji 5.0.1.2376 po pierwszym zalogowaniu, system prosi o zmianę hasła. Przy każdej próbie dostaję komunikat: Zmiana hasła użytkownika nie powidła się.
 
do QFindera wogóle nie mogę się zalogować: Błąd logowania
 
ale ja wpisuję hasło po zresetowaniu.
Połączono posty:

jeszcze raz: loguję się przez przeglądarkę na konto Admin i hasło (hasło domyślne po resecie) przechodzi ale od razu prosi o zmianę, której nie mogę zrobić bo wyskakuje komunikat: Zmiana hasła użytkownika nie powidła się.
Próbuję zalogować się do QFindera hasłem jw. i komunikat: Błąd logowania.
 
zrobiłeś opisaną procedurkę i nie wpuszcza domyślnego hasła ?
 
A to nowe hasło to MAC pierwszej kary sieciowej (czy jak to tam wygląda w nowych wersjach FW) a nie 'admin'?
 
tak wiem.
Połączono posty:

Wypiąłem 3 dyski. Zmieniłem komputer i przeglądarkę i poszło.
Dzięki za info
 
A ja walczę od kilku dni nie idzie zmienić hasła wyłączyłem Qnap wyciągiem dysk włączyłem zalogowałem się i jak włożyłem dysk znowu chce prosi mnie o zmianę hasła która się kończy niepowodzeniem :-(
 
A ja walczę od kilku dni nie idzie zmienić hasła wyłączyłem Qnap wyciągiem dysk włączyłem zalogowałem się i jak włożyłem dysk znowu chce prosi mnie o zmianę hasła która się kończy niepowodzeniem :-(
brak związku z tematem ? opisałes tryb recovery .. i on hasła nie zmieni.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. reset hasła
  2. zmiana hasła
  3. password reset
  4. Problem z zmianą hasła