Pomoc Przywracanie folderów udostępnionych (po odłączeniu puli)

ckarol86

Entry Technician
Q Associate
9 Październik 2017
69
6
8
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Po odłączeniu puli oraz ponownym jej podłączeniu, nie zamontowały się foldery udostępnione. Katalogi z uprawnieniami są widoczne na voluminie ale nie pojawiły się foldery... a miałem ich trochę.
Podczas odzyskiwania voluminu/puli miałem zaznaczoną opcję 'spróbuj montować foldery udostępnione podczas odblokowania voluminu', ale mimo to ich nie ma.
Wcześniej jak przenosiłem dysk z jednego NASa do innego, to foldery udostępnione się odtworzyły.

Znalazłem dość starą instrukcję:
<!--:en-->How To Restore Folders & User Access Rights After Qnap Configration Reset<!--:--><!--:Tr-->Qnap'ın Konfigrasyon Resetlemesinden Sonra Klasör ve Kullanıcı Haklarını Nasıl Geri Getirebilirsiniz?<!--:-->
jak sobie ręcznie przywrócić konfigurację, ale dotyczy ona wersji QTS 4.X a ja mam już 5.1 i różnica jest taka że plik z konfigiem w wersji 5.1 jest już zaszyfrowany
Czy to jest jakieś domyślna hasło? hasło admina, voluminu nie działa.

Czy możecie coś podpowiedzieć jak te foldery przywrócić?
Połączono posty:

Normalnie podczas przenoszenia dysku/voluminu z NASa do NASa foldery się ładowały, ale w tym przypadku zrobiłem wyjątkowo - 'odłącz pulę'
Czy to może być problem?
 
kopia zapasowa zawiera obecną kopię ustawień sprzętowych i programowych :D
a to ze producent nie udostępnia wielu informacji .. jak zwykle pozostawia nam wiele do życzenia

jak dla mnie , możesz spróbować /etc/init.d/init_lvm.sh i spróbować podpiąć znowu
Połączono posty:

zadziałało po odpaleniu komendy ?
 
  • Lubię to
Reakcje: ckarol86

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. odłącz pulę
  2. reset nasa
  3. przywracanie dysku
  4. RESET