Pomoc QBelt przestał działać - ustawienia

czerwony3

Passing Basics
Beginner
17 Grudzień 2018
16
7
3
QNAP
TS-x51
Ethernet
null
Cześć, jak w tytule Qbelt przestał działać, wcześniej działał bez problemu. Możliwe, że aktualnie już sama coś pomieszałam w ustawieniach, także będę bardzo wdzięczna jakby ktoś z Was znających się na tym spojrzał na tej moje ustawienia i dał jakieś wskazówki.

Qbelt w QVPNService 3 skonfigurowany
Zrzut ekranu 2022-07-11 o 10.08.39.png


Uprawnienia nadane
Zrzut ekranu 2022-07-11 o 10.10.10.png


Profil utworzony
Zrzut ekranu 2022-07-11 o 10.12.31.png


Status sieci jest nieaktywny i nie wiem już co robię źle. Port serwera nie jest domyślny. Przestało działać po dłuższej przerwie w dostawie prądu i Internetu. NAS działa w porządku ale qbelt przestał. W lokalnej sieci połączenie działa, ale na zewnątrz już nie. Czy są jeszcze jakieś ustawienia, które mogą mieć wpływ na działanie qbelta? Qufierwall nie blokuje portu.
Zrzut ekranu 2022-07-11 o 10.20.31.png
 
to kablówka, jest od nich jakieś urządzenie, raczej router -> technicolor tc7230. Tak czy inaczej ruszyło po zaimportowaniu profilu Qnap ID. Po stronie Qnapa i zmianie domyślnego portu VPN też działa. W ramach testu usunęłam zaimportowany profil i wprowadziłam go ponownie ręcznie, tak jak robiłam to wcześniej i instruował @Silas Mariusz . Na moje szczęście niczego nie zepsułam i działa też poza siecią domową, korzystałam z Orange. Niestety, prócz braku wiedzy w tym temacie :), nie wiem co było powodem całego problemu. Na telefonie nadal działa jak działał, ale akurat to urządzenie nie jest mi niezbędne. Dziękuję za pomoc i zainteresowanie a też przepraszam, że dostarczyłam aż tylko powodów do sarkazmów dla @Silas Mariusz . @Kamil84 , @cavek panowie dziękuję za cierpliwość.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. qbelt
  2. router upnp