Pomoc QNAP 109 a Kamera AXP CA640O4

bezdomny

Nowy użytkownik
Noobie
24 Grudzień 2008
3
0
1
66
Witam serdecznie
Zakupiłem kamerkę AXP CA640O4. Kamerka działa wyśmienicie po kablu sieciowym jak i po wifi.
Podgląd z komputera stacjonarnego poprzez IE 6 i wyższy, Mozilla Firefox i z telefonu pod Androida.
Ale niestety pod moją wysłużoną 109 nie mogę znaleźć rejestratora. Czy muszę wymieniać na nowy model?
 
Hey!

Rozumiem, ze masz tu na mysli TS-109? Muszę Cię zmartwić. TS-109 to dość stary model, którego zresztą aluminiowa obudowa zawsze mi się strasznie podobała!) Niestety jest to dość wolny serwer NAS z procesorem ARM taktowanym jak dobrze pamiętam 500MHz. Dzisiejsze smartphony mają często szybsze procesory. Musisz zmienić na nowy model, ale wcześniej sprawdź czy wspomniany przez Ciebie model kamery jest na liście kompatybilności z serwerami QNAP lub czy może generować obraz w postaci Generic JPEG.

Pozdrawiam
 
Mam go ponad 5 lat. Chodzi non stop. Chyba się go nie pozbędę. Trochę szkoda że nie ma rejestratora.
Kupiłem ta kamerkę, bo ma połączenie po wifi, a już nie mam możliwości dociągnąć sieciowego kabelka w miejsce gdzie ma być umieszczona. Widać będzie taniej do niej już rejestrator z dyskiem dokupić, bo tego staruszka mi już nikt nie kupi odemnie.
 

Mogą Cię zainteresować