Pomoc QNextcloud 13 - problem z zainstalowaniem z linka API

tziarko

Nowy użytkownik
Noobie
16 Październik 2016
2
0
1
37
QNAP
TS-x51+
Ethernet
1 GbE
Cześć,
mam problem z zainstalowaniem QNextcloud 13.0.0 ze sklepu qnapclub.eu z poziomu QTS. Mam kupioną aplikację, dodałem nowy sklep wraz z linkiem API i aplikacja jest tam widoczna. W trakcie instalacji, po tym jak kółko postępu pobierania wskazywałoby na zakończenie pobierania instalacja jest przerywana i wyskakuje błąd pobierania pliku:
Kod:
[App Center] Failed to download NextCloud from https://www.qnapclub.eu/api/qpkg/model/download/462424/NextCloud_13.0.0_x86_64.qpkg?api_token=***.

Gwiazdki to mój API. Po wklejeniu linka w przeglądarkę bez problemu rozpoczyna się pobieranie. Próba ręcznej instalacji .qpkg przechodzi z powodzeniem i aplikacja jest widoczna na pulpicie QTS, działa prawidłowo.
Nie chciałbym tego zostawiać w tej postaci bo przez ręczną instalację aplikacja nie jest połączona ze sklepem (wciąż widzę tam przycisk "Zainstaluj") przez co podejrzewam, że nie dostanę powiadomień o ewentualnych aktualizacjach.

Chciałbym prosić o pomoc:
- jak rozwiązać wspomniany błąd instalacji
- lub jak zlinkować zainstalowaną ręcznie aplikację ze sklepem (nie znam ID sklepu które trzeba dopisać w /etc/config/qpkg.conf).

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20180215
Model serwera: QNAP TS-451+