Pomoc QPKG - TwonkyMedia

ziomok

Nowy użytkownik
Noobie
1 Luty 2012
6
0
1
Witam


Mam problem przyznam sie na wstepie ze jestem poczatkujacym uzytkownikiem QNAP 112 i powiedzmy w 85% wszystko sam doszedlem co gdzie sie z czym je, ale jak to samouk popelniam bledy i przy pomocy rafik_1 za co mu jestem bardzo wdzieczny postawilem TwonkyMedia bo sam bez podpowiedzi raczej bym tego nie zrobil. I tu zaczyna sie moj problem podpowiedzcie mi jak mam odzyskac login i haslo z TwonkyMedia bo jakies wstawilem i nie pamietam i nie moge sie zalogowac i ustawic jakie partycje ma widziec np moj TV, czy wogule sie cos takiego da?? pomyslalem ze jak zrobie reset calego QNAP-a przyciskiem z tylu obudowy czy nie strace calych danych? podpowiedzcie co mam zrobic, jestem w kropce przez moj blad :(

zgory dziekuje i pozdrawiam
 
znalazlem cos takiego:

Przywróć ustawienia fabryczne
Przywróć ustawienia fabryczne

Aby przywrócić ustawienia fabryczne, kliknij Reset.
UWAGA: Gdy na tej stronie wciśniesz [Resetuj] to wszystkie dane, konta użytkowników, udziały sieciowe i ustawienia systemu zostaną skasowane i przywrócone do ustawień domyślnych. Upewnij się, że masz zrobioną kopię zapasową wszystkich ważnych danych i ustwień systemu zanim uruchomisz tą operację.


Czy to spowoduje cala utrate danych na dysku ????