Kawa i papierosy QTS 4.3.2 dla TS-228

qqlek

Passing Basics
Beginner
7 Marzec 2017
17
1
3
QNAP
HS-251
Ethernet
1 GbE
instalował ktoś?
coś lepiej/gorzej? bo mam NAS dopiero parę dni, dopiero co postawiłem jdownloadera2, zgrałem dane itd
i nie wiem czy ryzykować czy zostać na razie na 4.2
 
Dzisiaj kupiłem więc zaryzykuje :) Jak coś dam znać . Na razie będę tylko testował i się bawił . Jak by coś dam znać .
 
Ja zainstalowałem - jak narazie bez problemu ;)
 
działa jdownloader2, samba itp.?
 
zaryzykowałem i zainstalowałam bez backupu (wiem wiem) i śmiga jak ta lala (jak narazie). Ładniej się zrobiło i mam wrażenie że jest szybciej - nie sprawdzałem release notesów i nie wiem czy QNAP pracował nad wydajnością, może to tylko moje wrażenie...
 
Ja zauważyłem na starym sofcie, że obciązony był jeden core, czasem trochę drugi... Teraz są obciążone oba równo i w związku z tym jest szybciej.
No i nie bardzo działało mi Video Station, indeksowanie filmów zawisło na parę dni i nie sżło dalej. Tu pliki się ładnie indeksują (jak na razie).
 
U mnie po instalacji nie dzialaja serwisy webowe nt. virtual station czy serviio - nie mam pojecia jak to naprawic
 
A robiłeś update? Może przeinstaluj tes serwisy? U mnie wszystko się podniosło, ale do apek było jeszcze sporo aktualizacji.
I masz Vitualization Station na TS-228?