Pomoc Qumagie - straciłem indeksowane twarze, jak

ckarol86

Entry Technician
Q Associate
9 Październik 2017
69
6
8
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Przez przypadek kliknąłem ponowne Rozpoznawanie twarzy...
1691562989365.png


straciłem opisy które zrobiłem wcześniej, jak temu zapobiec? można eksportować albumy i je przywrócić, ale czy można jakoś ochronić się przed takimi sytuacjami?
Opisywanie twarzy zajmuje trochę czasu a jeśli będę musiał od nowa zainicjować NAS to Qumagie ma to gdzieś zbackupowane żebym mógł sobie te dane przywrócić?
 
A jakoś po ssh w plikach można sobie to gdzieś zabezpieczyć na wypadek ponownej inicjalizacji systemu? Jeśli zrobiłbym ponowną instalację systemu z takimi samymi katalogami?
 
Oficjalnie po ssh nie można :-( Backup co jakiś czas robi się automatycznie, trzeba to zgłosić do supportu, może da się odzyskać. W moim przypadku (straciłem z innych powodów) dało się, ale czekałem na to około misiąca...
 
A jakoś po ssh w plikach można sobie to gdzieś zabezpieczyć na wypadek ponownej inicjalizacji systemu? Jeśli zrobiłbym ponowną instalację systemu z takimi samymi katalogami?
Da się po SSH.
Ale jak nie masz wiedzy po SSH to nic Ci to nie da.
 
Da się po SSH.
Ale jak nie masz wiedzy po SSH to nic Ci to nie da.
SSH ogarniam ale tutaj chodzi o to które pliki. W najgorszym wypadku można zrobić klona systemu tak jak linuxa.
Wiem że robią kopie Linuxów VPS z jednego na drugiego przez rsynca. Jeśli tu system nie zablokuje możliwości kopiowania jakiś plików to powinno się udać.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. Qumagie
  2. qnap backup