Pomoc QVR Pro - Podpięcie kamer po VPN

cool_aikon

Entry Technician
Q Associate
4 Wrzesień 2019
2
0
1
47
QNAP
TVS-x72n
Ethernet
100 Mbps
Witajcie
Potrzebuje pomocy przy konfiguracji QVR Pro w połaczeniu z kamerami IP. Serwer jest u mnie w domu jednak potrzebuje aby uruchomiona aplikacja QVR Pro rejestrowała obraz z kamer IP które są w dwóch róznych lokalizacjach. Teraz w czym polega problem. Pomimo prawidłowo zestawionego połaczenia VPN a raczej połaczeń VPN w aplikacji QVPN Service 2 (status świeci się na zielono czas połączenia jest odliczany). To aplikacja QVR Pro nie wyszukuje kamer. Nawet wpisanie IP z ręki kamery i poprawnych danych do logowania oraz portów nie pokazje obrazu z kamery nie mówiąc już o rejestracji obrazu. Problemu z wyszukiwaniem kamer i rejestracją obrazu z kamer nie ma kiedyustawie jako domyślna bramę na połaczone po VPN. Tylko że przy takiej konfiguracji mogę nagrywać obraz tylko z jednej lokalizacji a kamery z drógiej lokalizacji nie można dodać i rejestrować obrazu. Jeżeli zmienie domyślną bramę na drugą lokalizację to można dodawać i rejestrować obraz z tej lokalizacji jednak pierwsza lokalizacja znowu jest niedostępna. Teraz moje pytanie jak skonfigurować QNAP-a aby QVR Pro wyszukiwało zarówno kamery z lokalizacji 1 i 2? Dla zrozumienia problemu zamieszczam poglądowy rysunek.
upload_2020-9-27_15-23-39.png


Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.3.1421 Build 2020/09/07
Model serwera: QNAP TS-453B
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. TS-453B RAM