Pomoc Re-launch process [nvrd]

pawel8200

Nowy użytkownik
Noobie
20 Lipiec 2019
7
0
1
QNAP
TS-100
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Podłączyłem kamerę IP Overmax CamspotT 4.5 do NAS-a jako ONVIF ProfileS Cameras z uwagi na to że nie ma na liście wsparcia marki Overmax,
Dosłownie co minutę otrzymuję ostrzeżenie :

Ostrzeżenie 2019/07/20 12:30:40 System 127.0.0.1 --- --- Re-launch process [nvrd].

Czytałem już kilka wątków na innych forach ale nie znalazłem skutecznego rozwiązania. Reinstalowałem aplikację, usuwałem i dodawałem ponownie kamerę i nadal to samo. Jak pozbyć się tego błędu i czego on dotyczy?


Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.6 0993
Model serwera: QNAP TS-128A

5.1.3.4.5 Surveilance Station
 

Załączniki

  • qnap1.jpg
    qnap1.jpg
    190,6 KB · Wyświetleń: 80
Zacznijmy w ogóle od tego co to jest Overmax?
Jest tu: Member List - ONVIF ?
Nie ma. Przykro mi to boli, ale bye bye.
Za chińczyków nie odpowiadamy bez certyfikatu i deklaracji ONVIF co do zgodnosci.

Panowie nie ma lipy, kamerka ustawiona była na złym profilu (Profile S Onvif) co powodowało zrywanie połączenia i ciągłe błędy.
Obecnie ustawioną mam na profilu "Onvif Camera" i kamerka nagrywa w trybie ciągłym bez żadnych błędów - niestety brak możliwości ustawienia alarmów na NASie - ale za to ustawiony limit GB i limit przechowywania nagrań więc jestem usatysfakcjonowany.

Pytanie dodatkowe - co polecacie do domowego systemu kamer(wi-fi) do kwoty 300-400zł? Tym razem wybrałbym coś z "oficjalnej listy" wspieranych urządzeń..
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. re-launch process nvrd
  2. nvrd
  3. overmax