Recovery Qnapa.

Dyskusja w 'Hydepark i związane z forum' rozpoczęta przez użytkownika z-ka, 13 Marzec 2009.

Ładowanie...
  1. z-ka

z-ka Moderator Contributor

Local Time:
    08:11
    Oceny:
    +19 / 0 / -0
    Followers:
    1
    QNAP:
    TS-x59 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-x59 Pro 1 GbE
    Czy jest jakas szansa (np. tak jak we Fritz!Boxach) na zrobienie recovery calego systemu w Qnapach? Chyba jednak troche namieszalem i SlimServer zaczal mi w trakcie sluchania padac (od wczoraj 3 razy, z czego raz nawet nie moglem sie zalogowac - pomogl restart). Stalo sie to od momentu, gdy zaczalem instalowac poprzez QPKG paczki. W tej chwili QPKG mam zablokowane (chociaz tak naprawde nie wiem czy jest jakis zwiazek, bo SlimServer nie byl instalowany przez QPKG) a SlimServer w dalszym ciagu sie zatrzymuje w losowo wybranym momencie. Zastanawiam sie czy (w przypadku jesli jest taka mozliwosc) nie postawic systemu od poczatku. Czy moglbym prosic o rade jak sie za to zabrac?

Obecna wersja SlimServera to 6.3.1. A czy jest moze ktos z grupowiczow komu udalo sie zainstalowac na TS-101 np. wersje 7.3? Moze jakis hint jak to w miare bezbolesnie dla nowicjusza zrobic?

Dziekuje i pozdrawiam

2. Silas Mariusz

Silas Mariusz SysOp Administrator

Miejscowość:
    Nowy Sącz
    Local Time:
    08:11
    Oceny:
    +1 450 / 30 / -6
    Followers:
    24
    QNAP:
    TVS-x71
    Ethernet:
    1 GbE
    TVS-x71 1 GbE
    Niestety TS-101 nie jest najszybsza maszyna...
    Nie ma tez mozliwosci zrobienia calego backupu QNAP'a... :/

Sam uzywam Slimserver jednak instalowany przez QPKG na TS-109 i takich problemow nie mam... wiec niestety nie pomoge...

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Odrzuć powiadomienie.