Help rtorrent - brak wyświetlania front-endu

krzysq

Passing Basics
Beginner
Mar 2, 2018
7
0
1
51
Wrocław
QNAP
TS-x31
Ethernet
1 GbE
Dzień dobry.
Pojawił mi się następujący błąd. Łączę się z rtorrentem przez przeglądarkę, loguję się poprawnie. Pojawia się biała strona z napisem pobieranie, na zakładce podawane są parametry aktualnego wysyłania czy też pobierania ale front-end się nie zaczytuje. Zaktualizowałem NAS, zaktualizowałem rtorrenta do najnowszej wersji. Nic to niestety nie pomogło. Jest to o tyle dla mnie dziwne, że dzień wcześniej wszystko działało dobrze, w międzyczasie nic nie było robione.
NAS TS-453D, rtorrent 0.9.8-BB01
Wiem, że nie jest to wina komputera czy przeglądarki, z drugiej maszyny dokładnie tak samo się dzieje. Dodam, że innego starego NAS z rtorrentem 0.9.6 loguję się bez najmniejszego kłopotu.
Będę wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam, Krzysq

Silas Mariusz

SysOp
Administrator
Apr 5, 2008
9,579
18
1,918
153
37
www.devspark.pl
QNAP
TS-x77
Ethernet
1 GbE
  1. Prześlij Screen tego co się wyświetla.
  2. W przeglądarce naciśnij F12 i w zakładce Sieć zaznacz Wyłącz cache następnie naciśnij F5
    1663844596401.png
  3. Zrób screen z zakładki Network...
    1663844687565.png

Czy są jakieś błędy? Elementy się nie ładują?
  4. Spakuj zipem zawartość katalogu Download/rtorrent/logs/* lub Rdownload/logs/* i prześlij.

krzysq

Passing Basics
Beginner
Mar 2, 2018
7
0
1
51
Wrocław
QNAP
TS-x31
Ethernet
1 GbE
W zakładce network pojawia się błąd wczytywania pliku pl.js, nie może go odszukać jak by znikł. Ale po odinstalowaniu starszej wersji i zainstalowaniu nowej chyba powinien błąd się naprawić a nic się nie zmieniło. Jestem w tym trochę "zielony".

Attachments

• scr1.png
    scr1.png
    80.1 KB · Views: 8
  • siec1.png
    siec1.png
    94.9 KB · Views: 8
  • logs.zip
    998.5 KB · Views: 5

krzysq

Passing Basics
Beginner
Mar 2, 2018
7
0
1
51
Wrocław
QNAP
TS-x31
Ethernet
1 GbE
Odinstalowałem w appcenter, restart, zainstalowałem ponownie i jest to samo. Chyba że jest jakiś bardziej dosadny sposób usunięcia.