Pomoc Surveillance Solution widzi kamery ale nie chce się z nimi połączyć

P4w3ł

Passing Basics
Beginner
26 Styczeń 2018
11
1
3
37
QNAP
TS-x51
Ethernet
802.11g (Wi-Fi 3)
Witam,
Mam problem z nagrywaniem z kamery w SS. Po dodaniu kamery, wpisaniu IP, portów loginu i hasła i zrobieniu test, który nie daje błędu, a w małym okienku pojawia się obraz z kamery nie mogę nagrywać. Status mojej kamery non stop widnieje jako "Łączenie".
Wchodząc bezpośrednio do kamery obraz jest ok.

Z góry dziękuję za pomoc

1.jpg 2.jpg

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1.1081 Build 2019
Model serwera: QNAP TS-251
 
W kamerze autoryzacja RTSP jest włączona na porcie 554.
Próbowałem połączyć się VLC, niestety brak połączenia z kamerą, znaczy wyświetla się okienko login/hasło ale po wpisaniu obraz się nie pojawia.
Wylacz autoryzację.
 
W kamerze autoryzacja RTSP jest włączona na porcie 554.
Próbowałem połączyć się VLC, niestety brak połączenia z kamerą, znaczy wyświetla się okienko login/hasło ale po wpisaniu obraz się nie pojawia.
Wylacz autoryzację.


Wyłączyłem autoryzację RTSP w kamerze, przy próbie odtworzenia w VLC nie wyświetla obrazu (co oczywiste nie żąda loginu/hasła).
W QVR obraz jest, ale wciąż rozłącza.
Rozmawiałem z kolegą pożyczy mi kamerkę hikvision do testów - o wynikach poinformuje. Na dzień dzisiejszy uważam, że zakup NASa jako rejestrator to nienajlepszy pomysł, a zakup badziewiastych kamerek jeszcze gorszy. :) Dzięki Mariusz za Twoją pomoc, masz ogromną wiedzę którą sie dzielisz. Ja już zaczynam wątpić w sukces, chyba ta kamerka nic nie warta jest.
Lekcja na dziś: nie kupować badziewia.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. dahua
  2. Monitoring