system nie wykrył dysku w qnapie ts-119

kylo123456

Nowy użytkownik
Noobie
17 Wrzesień 2010
1
0
1
mam problem z wykrywaniem przez QNAP TS-119(dysku twardego,jestem poczatkujacym w tym temacie wiec prosze o sugestie,porade.przy pierwszej instalacji było ok do momentu zaktualizowania oprogramowania,niemogłem po prostu wgrać aktualizacji,okazało sie ze przez opere niemozna,wkleiłem link z opery w explorera i poszło uaktualnienie,ale bez inicjacji dysku,i tak do konca instalacji juz było,system nie wykrywał dysku ale na koncu była informacja ze jest format i pokazała sie info o dysku ,niemam zielonego pojecia o co tu chodzi.próbowałem jeszcze raz wyjąłem dysk z qnapa i na właczonym urzadzeniu powtórzyłem inicjacje i wgrywałem od poczatku wszystko dalej nic,wyjąłem dysk z qnapa i zrobiłem format dysku w kompie przez zarzadzanie dyskami bo w :mój komuter niebyło go widac(nierozpoznawalny przez windowsa system plików ext4,z tego co wiem to tak ma byc),i podczas instalacji w qnapie dalej taki sam komunikat(system niewykrył dysku),miał ktos moze podobnie,niewiem czy sie tym martwic czy nie,qnap chodzi w kazdym razie bez problemu,druga sprawa:niemoge wgrac edonkey w najnowszy uaktualnieniu oprogramowania wersja:3.3.3,( na samym poczatku jak sciagnołem instalke edonkeya byla spakowana ,nierozpakowane próbowałem zainstalowac),inne dodatki wchodza,to nie,informacja ze instalacja niepowiodła sie,w starszej wersji instalował sie dodatek.z góry dzieki za pomoc

i ostatnie pytanie czy ja mam moze cos zle poustawiane czy to tak ma byc,po wifi idzie mi z tplinka tl wr-841 nd do kompa góra 2,5 mb przesył,chyba powinno byc szybciej? karta sieciowa to sparkl tl-760.(tutaj znowu jak wejde w połaczenie sieci bezprzewodowej jest pokazana szybkość 54 mb?)
 

Załączniki

  • Przechwytywanie całosciowe.JPG.JPG
    Przechwytywanie całosciowe.JPG.JPG
    328,4 KB · Wyświetleń: 191