Pomoc Transmission QNAP TS-231P lub inny klient z remote na windows/android

neotps

Entry Technician
Q Associate
13 Maj 2016
48
3
8
69
QNAP
TS-x51
Ethernet
1 GbE
Witam Panowie.
POPSUŁEM coś co działało od kiedy kupiłem nas i teraz nie wiem jak to naprawić lub czym to zastąpić.
Miałem transmission który działał i zarządzanie nim odbywało się przez taki panel:
awww.qnap.com_images_products_Application_notes_Transmission_06.png

Nie mogę zainstalować tego w tej formie. Transmission z repo qnap club instaluje się, jednak torrent nie chce się pobierać. Potrzebuję pomocy - jak przywrócić poprzednie transmission. Albo jak uruchomić nowe - dlaczego się nie chce pobierać torrent? Lub inny klient którym mogę zdalnie zarządzać tak jak przez transsmision remote na windows i android.

Wersja oprogramowania Firmware: 4.3.4 Build 20YYMMDD
Model serwera: QNAP TS-231P
 
No właśnie chyba mój błąd przez pośpiech... Katalog pobierania ustawiłem jako download zamiast Download - tak fizycznie brzmi jego nazwa i dla unixów jest to różnicą. Zainstalowałem z repo qnap club transsmision i działa wszystko jak powinno. Pośpiech...Temat do zamknięcia.
 
Witam Wszystkich,
Nie chciałem zakładać nowego tematu, w zasadzie mam ten sam problem z qnap TS-231p,
tylko, że u mnie w aplikacjach nie ma do zainstalowania transmision, skąd pobrać działającą wersję Transmission na ten Qnap?
Kupiłem rtorrent Pro miesiac temu, przez pomyłkę (albo cos spie... m) dostałem wersję na wyższe modele serwerów,
(rtorrent_0.9.7-0912-190912_x86_64.qpkg) a potrzebna mi (- armv7l - ARM processors: TS-x28/x31P/x31P2/x41 and more...)
ze sprzedającym nie idzię sie skontaktować, może ktoś pomoże tym temacie?

Albo trasmission albo r-torrent, wszystko mi jedno.
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. jak zainstalowac torrent
  2. transsmision