- T
Pomoc TS-831X uszkodzony port SATA lub backplane
Cześć, Droga społeczności to mój pierwszy post na tym forum więc jeżeli będzie coś nie tak to proszę wybaczcie.Przechodząc do sedna problemu. Jakiś czas temu "odziedziczyłem" Qnap TS-831X. Konfiguracją i utrzymaniem zajmował się człowiek, który "robił Internety" przede mną w tej samej firmie...- Tatanek
- Temat
- lub port sata ts-831x
- Odpowiedzi: 10
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache
- D
Dysk 6TB lub 8TB
WitamPrzymierzam się do zakupu dysków 6TB lub 8TBHmmm jest tych modeli dysków i już się gubię. Z tego co wyczytałem powinienem szukać dysków CMR ? Biorę pod uwagę dwie firmy* Western Digital --> Red Plus ? * Seagate ---> IronWolf ?Jak oceniacie czy warto zastanawiać się nad...- dziadek-NET
- Temat
- 8tb dysk lub
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
- S
Kupię TS-251D lub TS-251B
Zakupię serwer NAS 251D lub 251B, ewentualnie 251+. Oczywiście sprawny. Bez dysków. Ilość ramu dowolna. Jak ktoś chce sprzedać to proszę o kontakt.- spec
- Temat
- lub ts-251b ts-251d
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Giełda: Sprzedam / Kupię (Używane i Nowe)
Pomoc Kompresja danego katalogu lub katalogów do formatu archiwum 7z.
Witam ;)Czy jest jakiś program do wykonywania kopi wskazanych katalogów do wynikowego pliku 7z. Wiem, ze moge to osiagnac w programie: File Station gdy recznie zaznacze katalogi i uruchomie kompresje do 7z.Jednak nie o to mi chodzi.Szukam rozwiazania jak to zrobic, aby byla mozliwosc...- Darekw1967
- Temat
- backup docker lub qfiling volume
- Odpowiedzi: 8
- Forum: Hydepark (Off-topic)
Kupię Kupię kartę QM2-2S10G1T lub QM2-2P10G1T
Cześć,poszukuję karty QM2-2S10G1T lub QM2-2P10G1T, lub ewentualnie kogoś, kto by mógł wypożyczyć QM2-2S10G1TA lub QM2-2P10G1TA do testów na kilka dni.- ParanoiK
- Temat
- kupię lub
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Giełda: Sprzedam / Kupię (Używane i Nowe)
Pomoc Qnap - wodne chłodzenie lub alternatywy.
Widziałem, że kiedyś temat był poruszany, ale generalnie mało tego. Mam TVS-672n, Aktualnie na i9 9900t. Załadowany 5xHDD, 1xSSD, 2x M.2. Na chwilę obecną, przy otwartej szafce sytuacja z temperaturami wygląda następująco:System chodzi bez obciążenia, a wentylatory systemowe na maxa. W planach...- Ice
- Temat
- lub qnap
- Odpowiedzi: 17
- Forum: Hydepark (Off-topic)
- M
Pomoc TS-231 częste zawieszanie lub restarty
Witam, na wstępnie napisze co używam od samego początku posiadania mojego NASa. Służy on u mnie głownie za magazyn zdjęć i filmów. Z aplikacji używam TwonkyMedia EU - do oglądania tych filmów i zdjęć na TV, Transmission i Surveillance Station (2 kamery) z reszty dobrodziejstw nie korzystam. No i...- marop1
- Temat
- lub restart ts-231 zawieszanie
- Odpowiedzi: 3
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
Pomoc OpenVPN na port 80 lub 443 a inne usługi.
Serwus,Potrzebuję pomocy z następującym problemem: Często łącze się z Qnap poprzez OpenVPN, zwłaszcza podczas podróży. Już kilkukrotnie się zdarzyło, że nie mogłem połączyć się z powodu blokady portów. Mam zapasową płatną usługę VPN, która działa po porcie 443 (nazywają tostelth mode) i w...- Wezyr
- Temat
- lub openvpn port
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Sieć, routing i VPN (QNAP, Qhora, Switch)
[NAS ] z 2xLAN lub SFP, wirtualizacja Windowsa, backup'y dysków NAS +folderów na PC'ach ???
Witam wszystkich.Szukam maszyny która spełni moje oczekiwania/wymagania, ewentualnie jeśli ktoś ma jakieś doświadczenie to proszę o wyprowadzenie mnie z błędu lub zaproponowanie czegoś innego.[ Środowisko pracy ] 1.Główny router z GigaBitowymi portami + 1 portem SFP ( 1GB/s) 2. 10 komputerów...- _Sheriff_
- Temat
- lub nas wirtualizacja
- Odpowiedzi: 0
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Kupię ts 251 4gb lub ts 253
Kupię QNAP TS-251 oraz 253z min 4GB RAM Mogą być z dyskami lub bez pisz dogadamy się.Jak ktoś ma do sprzedania tego typu sprzęt w "dobrej" cenie to proszę pisać tutaj lub na priv.- S
QNAP 228/228A lub 231
Witam.Jak w temacie chętnie zakupię w przyzwoitym budżecie QNAPa 2-zatokowego najlepiej TS-231 lub 228/228A.Jeśli ktoś posiada to można wysłać najlepiej info na maila: adrian.lukoszek@gmail.comPozdrawiam
Pomoc Hasło domyślne a "niedomyślne" - dostęp lub jego brak do qnap z poziomu eksploratora plików
Cześć. Wróciłem z kolejnym (tak czuję) absurdalnym pytaniem:) Gdy mam ustawione domyślne hasło dostępu do urządzenia to bez problemu mogę dostać się do plików z poziomu eksploratora z laptopa. Gdy ustawię swoje hasło - odmowa dostępu. Czy ktoś może mi to łaskawie wytłumaczyć a jeszcze lepiej...- jurek77
- Temat
- brak dostęp hasło lub qnap
- Odpowiedzi: 2
- Forum: Podstawowe ustawienia i inicjalizacja systemu
- R
QNAP TS-251 lub 253
Witam kupię serwer 251A lub 253 pro. Jeśli ktoś coś ma, to propozycje można przysyłać na maile rychu_m@autograf.pl - P
Pomoc Baza SQL lub POSGRESQL - jak założyć jak się zalogować?
Cześć Kupiłem program do fakturowania i mam możliwość na qnapie postawić bazę sql lub postgresql. Jeżeli coś źle wyraziłem się przepraszam i proszę poprawcie mnie, bo jestem księgowym a kiepskim informatykiem :) Na qnap znalazłem 3 rzeczy: 1) panel sterowanie -> serwer sql -> włącz serwer sql...- patryczekkqq
- Temat
- lub sql
- Odpowiedzi: 14
- Forum: Serwer Web, PHP i MariaDB
251A, 253A lub 253 PRO - co wybrać?
Temat tych QNAPów powraca co jakiś czas, teraz przyszła kolej na mnie i moją prośbę do Was o poradę. Co kupić: TS 251A, 253A czy 253 PRO? Załóżmy, że każdy z nich ma taką samą ilość RAMu (4GB). NAS ma być głównie używany jako miejsce do archiwizacji plików (filmy, zdjęcia), jako serwer PLEXa, ma...- maks87
- Temat
- 251a 253a lub
- Odpowiedzi: 53
- Forum: Przed zakupem... (Porady i dylematy)
Pomoc Udostępnianie woluminu lub folderu pomiędzy dwoma serwerami NAS
Cześć, nie mogę sobie poradzić z udostępnianiem woluminu lub folderu w sieci wewnętrznej z NAS do NAS. Już to kiedyś robiłem a teraz ciemność nastała i nigdzie nie mogę znaleźć opisu.Mam dwa serwery HS-251 i TS-112P, które podłączone są do jednego routera i są w jednej sieci. Potrzebuję...- Szasza
- Temat
- lub nas udostępnianie
- Odpowiedzi: 6
- Forum: Udostępnianie plików, uprawnienia i AD
Zasilacz 12V 10A 4PIN do serwera QNAP lub porady naprawy ?
WitamSzukam zasilacza jak w temacie macie coś sprawdzonego bo ceny nowego to 360zł brutto ! A to troche sporo jak za zasilacz. Poprzedni działał jakieś 8 lat az do dziś po zaniku zasilania już sie nie podniósł a szkoda :-(Cos polecacie w temacie, moze jakiś zamiennik ?
Pomoc QRM+ alternatywa lub pomoc w dodawani agentów
ktoś poleci jakąś alternatywę? obecnie odpaliłem ale każdy nowy agent wykrywany jest jako nieprawidłowa(nie można ich dodać) instalacja i nie mam pomysłu jak to naprawić, pół roku temu działało to prawidłowo,lokalne urządzenia nieprawidłowe, po vpn wykrywa ale również jako nieprawidłowe.jest...- Mattax
- Temat
- lub pomoc
- Odpowiedzi: 4
- Forum: Centrum aplikacji (App Center / QPKG)
Pomoc Transmission QNAP TS-231P lub inny klient z remote na windows/android
Witam Panowie. POPSUŁEM coś co działało od kiedy kupiłem nas i teraz nie wiem jak to naprawić lub czym to zastąpić. Miałem transmission który działał i zarządzanie nim odbywało się przez taki panel: Nie mogę zainstalować tego w tej formie. Transmission z repo qnap club instaluje się, jednak...- neotps
- Temat
- lub transmission ts-231p
- Odpowiedzi: 10
- Forum: Download Station i klienci P2P
- R
Pomoc Półka dyskowa UX-500P lub UX-800P
Witajcie.Czy ktoś z Was podpinał taką dodatkową półkę dyskową (komunikacja tylko po USB 3.0) pod NAS? Man TS-563 i zastanawiam się nad rozbudową o dodatkowe dyski. Chodzi mi o wydajność takiej półki dyskowej.Dzięki.- Rosol
- Temat
- lub
- Odpowiedzi: 0
- Forum: RAID, woluminy, system plików, ZFS i cache