Pomoc TS-251 Skype

Goldilox

Nowy użytkownik
Noobie
24 Listopad 2014
5
1
3
47
QNAP
null
Ethernet
null
Witam

Założyłem ten temat bo jakoś nie mogłem się doszukać informacji odnośnie aplikacji skype.

Chciałbym się dowiedzieć jaka ma być kamera do skype , domyślam się że podpięta ma być pod usb , zainstalowałem nawet QUSBcam z myślą ze uruchomię kamerkę lecz nie poszło . Pytanie czy wystarczy zwykła kamerka internetowa czy powinna być odpowiednio kompatybilna.

pozdrawiam
 
Platforma Intel w urządzeniach TS-x51/x53 różni się odrobine od x86 ale nie jakoś specjalnie znacząco. Jednak w wyjątkowych przypadkach, może nie być wsparcia dla poszczególnych funkcji. Jednak myślę, że większość popularnych i znanych modeli Logitecha powinna działać. Kwestia eksperymentu i testu.
 
  • Lubię to
Reakcje: kaktus
odgrzebię trochę temat... bo zalezy mi na skype przez TV podpiętego za pomocą HDMI to qnapa.
Czy komuś to działa? u mnie po podłączeniu kamery creative connect hd w aplikacji usb cam jest obraz ale taki bardzo mały bez różnnicy jaka jest stawiona rozdzielczość. Po zalogowaniu się do skype okazuje się że nawet problem jest również w mikrofonem wbudowanym w kamerze. Test skype nie nagrywa dżwięku.
Czy ktoś korzysta w ten sposób ze skype?