TS-X09 - obsługa DLNA

vvodnik

Nowy użytkownik
Noobie
Aug 23, 2008
2
0
1
Witam wszystkich
W najbliższym czasie noszę się z zamiarem wymiany telewizora i najprawdopodobniej wybór padnie na http://www.consumer.philips.com/con...uctid_32PFL9613D_10_PL_CONSUMER/32PFL9613D-10 telewizor ma między innymi łącze sieci komputerowej DLNA oczywiście jestem szczęśliwym użytkownikiem TS109 proII
Proszę mi powiedzieć czy do korzystania z wszystkich dobrodziejstw i zalet mojego TS a w szczególności dobrodziejstw o których mowa w temacie (odtwarzanie filmów również z napisami) muszę dokupić urządzenie typu KISS DP600 a może jakieś inne (jeśli tak to proszę o propozycje), a może zakup wspominanego wcześniej telewizora sprawi sytuację że wszystko to co mam na TS za pomocą twonkymedia bez problemów odtworzę bezpośrednio na telewizorze.
Pozdrawiam Zdzisław
 
Re: Xbox 360 i napisy

QNAP obsługuje DLNA (http://www.qnap.pl/index_news.php) a więc będziesz mógł oglądać filmy ze swojego TS-109II . Jedyny minus w twoim telewizorze to brak wifi, ale nie jest konieczne, zawsze mozna isc po kablu ;).
Co do napisów to nie wiem bo nie miałem okazji przetestować tej technologii.
Nawet jeśli chciałbyś kupić obojętnie jakiego KISSa to odradzam ! :)
Lepiej dodać wiecej kasy i kupic sobie np: PS3 więcej możliwości(odtwarzanie filmow,muzyki itp. z qnapa, granie w gry, przegladanie stron, mozliwosc ogladania filmow z plyt BLU-RAY! co niestety w KISSie nie da rady) no i gwarantowana pomoc oraz aktualizacja systemu.
Pozdrawiam.