TS-X09 - obsługa DLNA

Dyskusja w 'Przesyłanie mediów (DLNA, iTunes, ...)' rozpoczęta przez użytkownika vvodnik, 11 Listopad 2008.

Ładowanie...
  1. vvodnik

vvodnik Nowy użytkownik Noobie

Local Time:
    22:43
    Oceny:
    +0 / 0 / -0
    Followers:
    0
    Witam wszystkich
    W najbliższym czasie noszę się z zamiarem wymiany telewizora i najprawdopodobniej wybór padnie na http://www.consumer.philips.com/con...uctid_32PFL9613D_10_PL_CONSUMER/32PFL9613D-10 telewizor ma między innymi łącze sieci komputerowej DLNA oczywiście jestem szczęśliwym użytkownikiem TS109 proII
    Proszę mi powiedzieć czy do korzystania z wszystkich dobrodziejstw i zalet mojego TS a w szczególności dobrodziejstw o których mowa w temacie (odtwarzanie filmów również z napisami) muszę dokupić urządzenie typu KISS DP600 a może jakieś inne (jeśli tak to proszę o propozycje), a może zakup wspominanego wcześniej telewizora sprawi sytuację że wszystko to co mam na TS za pomocą twonkymedia bez problemów odtworzę bezpośrednio na telewizorze.
    Pozdrawiam Zdzisław

2. hypnosiss

hypnosiss Moderator Contributor

Miejscowość:
    Polska, Wrocław
    Local Time:
    21:43
    Oceny:
    +28 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-109/209
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-109/209 1 GbE
    Re: Xbox 360 i napisy

QNAP obsługuje DLNA (http://www.qnap.pl/index_news.php) a więc będziesz mógł oglądać filmy ze swojego TS-109II . Jedyny minus w twoim telewizorze to brak wifi, ale nie jest konieczne, zawsze mozna isc po kablu ;).
    Co do napisów to nie wiem bo nie miałem okazji przetestować tej technologii.
    Nawet jeśli chciałbyś kupić obojętnie jakiego KISSa to odradzam ! :)
    Lepiej dodać wiecej kasy i kupic sobie np: PS3 więcej możliwości(odtwarzanie filmow,muzyki itp. z qnapa, granie w gry, przegladanie stron, mozliwosc ogladania filmow z plyt BLU-RAY! co niestety w KISSie nie da rady) no i gwarantowana pomoc oraz aktualizacja systemu.
    Pozdrawiam.

Poleć tę stronę