Pomoc TwonkyMedia - filmy odtwarzają się, ale nie w całości

GramWGre

Nowy użytkownik
Noobie
13 Sierpień 2013
2
0
1
Lublin
QNAP
Ethernet
100 Mbps
Wersja oprogramowania Firmware: 4.2.2 Build 20161214
Model serwera: QNAP TS-212P
Wersja Twonky: 8.2.1

Chyba dotychczas na tym forum nie pisałem, tak więc - witam wszystkich, którzy to czytają :)
Serwer QNAP-a mam od niedawna, zainstalowałem sobie Twonky i mam dosyć nietypowy problem. Filmy umieszczone na dysku QNAP-a odtwarzam przez odtwarzacz Blu-Ray Sony BDP-S4500. Wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że długie filmy przestają się odtwarzać w około 3/4 długości - odtwarzacz przechodzi nagle na następny plik. Sprawdzałem pliki i nie są uszkodzone, a przy filmach krótszych (kilka lub kilkanaście minut) problem nie występuje. Oba filmy, przy których mi się to zdarzyło, są w formacie .avi. Twonky używam głównie dlatego, że wbudowany serwer DLNA powodował zawieszenie odtwarzacza przy jakiejkolwiek jakości wyższej niż 480p. Gdzie powinienem szukać przyczyn? A może jest jakiś inny serwer multimediów, który łatwiej "ogarnąć"?

Pozdrawiam i dzięki za wszelkie sugestie
 
Nie wiem czy latwiej bo to chyba nie mozliwe ale niektorzy chwala servio
Co do problemow to przyczyny szukal bym raczej na forum sony.
Kiedys czytalem ze maja klopoty z serwerami dlna ale byc moze w nowych modelach sie to zmienilo
 
Ok, dzięki za pomysły. Spróbuję się czegoś dowiedzieć z forum Sony, a jutro jeszcze zajrzę w logi Twonky (dopiero jutro bo serwer nie stoi u mnie), jeżeli znajdę o co chodzi to podzielę się rozwiązaniem. Pozdrawiam!
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. twonky