Upgrade RAM do TS-h987XU-RP

Sebastian.B

Nowy użytkownik
Noobie
11 Marzec 2022
9
5
3
48
QNAP
TS-x73
Ethernet
1 GbE
Witam wszystkich

Mam pytanie, czy ktoś może mi doradzić jaką pamięć kupić do TS-h987XU-RP , szukam modułów 32 GB, zakupiłem komplet ale okazuje się że nie działa, z tego co widzę to jest tylko różnica w zakupionych modułach że są Buforowane a chyba powinny być niebuforowane.
Czy takie moduły bedą prawidłowe ?
Crucial -> Micron 32GB DDR4-3200 ECC UDIMM 2Rx8 CL22 | MTA18ASF4G72AZ-3G2R | Crucial EU
lub
A-tech ->
Link: https://www.amazon.com/Tech-TS-h987XU-RP-3200MHz-PC4-25600-Unbuffered/dp/B0CF4DJMFL?th=1

lub jakie polecacie ?

Pozdrawiam Sebastian
 
Loteria, chcesz 100% kompatybilności kup od Qnapa (ale cena z dupki) albo kupuj i testuj co zadziała.
W teorii DDR4 ECC UDIMM 2Rx8 powinny działać chyba że ktoś już wytestował i się podzieli wiedzą.
 
dokładnie cenę to z kosmosu dali, ale myślę że jedne i drugie będą działać tym bardziej że mają napisane że są kompatybilne jedynie nie znam tej firmy A-tech i nie wiem jak ich sprzęty działają, co do crucial to już miałem dyski SSD i firma w miarę OK, co nie oznacza że inne produkty mogą być bezproblemowe.
Połączono posty:

jeszcze znalazłem Kingston Link i chyba jego wybiorę bo stara dobra marka
 
wydaje mi się, że te moduły Crucial -> Micron 32GB DDR4-3200 ECC UDIMM 2Rx8 CL22 powinny być spoko. Chociaż pewnie lepiej by było, gdyby były niebuforowane. Ale co ja tam wiem.

A co do tych A-tech, to ja osobiście nie znam, ale jak mają podobne parametry, to może warto zaryzykować. Czasem te mniej znane marki też potrafią zaskoczyć.
Pozdrawiam, Anna 😊