Pomoc UPS MEC0003 from GreenPower

brzoskamariusz

Nowy użytkownik
Noobie
6 Kwiecień 2022
8
-2
1
42
QNAP
null
Ethernet
null
Cześć,

Mam dziwny problem. Gdy podłączam do USB mój UPS, QNAP go wykrywa i wszystko jest ok, do ponownego uruchomienia QNAPa.
Po ponownym uruchomieniu QNAP go już nie widzi ale jak znowu wyciągnę wtyczkę USB i włożę w to samo miejsce, to go wykrywa.
Macie może jakieś pomysły?

Będę wdzięczny za pomoc,
Mariusz
 
Posiadacze UPSów dzielą się na tych którzy kupują Green Cell i którzy tego gówna nie kupią więcej :cool: Polecam rozebrać obudowę żeby zrozumieć o czym pisze. Polska ETA, coś Schneidera, ale trudno nazywać zasilaczem awaryjnym to coś. Chyba, że do ładowarki do wibratora.
 
Posiadacze UPSów dzielą się na tych którzy kupują Green Cell i którzy tego gówna nie kupią więcej :cool: Polecam rozebrać obudowę żeby zrozumieć o czym pisze. Polska ETA, coś Schneidera, ale trudno nazywać zasilaczem awaryjnym to coś. Chyba, że do ładowarki do wibratora

Wygląda na to że wiesz o czym piszesz, to możesz rozwinąć myśl? mam rozumieć że marki:
Polska ETA, Schneider to są niewspierane ale działają?

Wiadomo że są UPSy na wspierane i działają (ale są drogie) ale też są niewspierane które również działają (mam np. starego PowerWalker).
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. green cell