Pomoc VS 3.0 usb stick na 2.0

Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

wEbMAStEr

Passing Basics
Beginner
16 Kwiecień 2016
25
2
3
QNAP
TS-x73A
Ethernet
100 Mbps
  • ·
  • TS-x73A
  • ·
  • 100 Mbps
  • ·
  • 5.0.0.1986 Build 20220324
Hej.
Mam problem aby VS3.0 zobaczył usb sticka pod portem usb 2.0. Od początku to tak: Po wczorajszej aktualizacji VS3.0 do najnowszej wersji wszystko niby działało prawidłowo (zaktualizowało się poprawnie, wirtualka się uruchomiła) i postanowiłem zrobić migawkę. W trakcie migawki coś poszło nie tak wyskoczył komunikat z błędem i stick usb (w porcie 2.0) przestał byś widoczny w wirtualce mimo iż był podpięty pod nią w ustawieniach. Pomyślałem, że skasuję powiązanie i podepnę sticka pod wirtualkę jeszcze raz; niestety VS3.0 nie zobaczył już podpiętego sticka w porcie 2.0 no i nie działa.

Co ciekawe w ustawieniach VS3.0 ma ustawiony usb 2.0 sticka przełożyłem do portu 3.0 i działa, podpiąłem pod wirtualkę, włączyłem maszyną i chodzi?!
Obecnie stick włożony w port 3.0 zaświeca się LEDem i działa, w porcie 2.0 tylko mignie LEDem i nie jest rozpoznawany. Co z tym począć? Skasowałem VS3.0, zainstalowałem na nowo, robiłem liczne restarty i bez powodzenia. Trzeba w jakiś sposób odblokować porty USB 2.0 pod VS3.0.


Wersja oprogramowania 4.3.3.0154 Build 20170413
Nazwa modelu TS-451
No i przestało działać i na usb 2.0 i 3.0. Stick niby podpięty pod maszynę jednak maszyna jej nie widzi. Próbując odpiąć niby podłączony stick dostaję komunikat:
Nie można znaleźć ustawień USB (1200)
Pomocy.
I wszystko jasne. USB stick ma uszkodzenie.

Do zamknięcia
 
Status
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.