Pomoc Vtiger 6.0 biały ekran

Boooster

Passing Basics
Beginner
29 Maj 2014
20
6
3
35
QNAP
TS-x69L
Ethernet
null
Witam, zainstalowałem Vtigera, podczas instalacji wszystko ok i w ost okienku kroku już po zakończeniu biały ekran i nic się nie dziej. następnie wyświetla błąd po odświeżeniu że jakiś driverów nie ma :/ czy ktoś próbował to instalować ? ew jak zaktualizować php ? może w tym jest błąd ...
 
wł te kody zainstalowałem od nowa i teraz nawet nie mam okna instalacji pisze mi
Kod:
Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0
Kod:
893/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/vtigercrm/vtigercrm/libraries/adodb/adodb.inc.php
        $fn = $this->raiseErrorFn;         if ($fn) {             $fn($this->databaseType,'EXECUTE',$this->ErrorNo(),$this->ErrorMsg(),$sql,$inputarr,$this);         }         $false = false;         return $false;     }     if ($this->_queryID === true) { // return simplified recordset for inserts/updates/deletes with lower overhead         $rs =& new ADORecordSet_empty();         return $rs;     }
i Takie coś mi się wyświetla
Kod:
Fatal error: Unknown: Failed opening required '/share/CACHEDEV1_DATA/.qpkg/phpError/class/php_error.php' (include_path='.:/etc/config/php') in Unknown on line 0
po deinstalacji php error mam taki błąd