Witam

P

piotrm

Guest
Witam wszystkich
jako świeży posiadacz
TS-212P
na 4.0.2
a teraz idę przeglądać dalej forum co zrobić aby uruchomić ten sprzęt jak należy
 
  • Lubię to
Reakcje: avis i kaktus
Witam wszystkich
jako świeży posiadacz
TS-212P
na 4.0.2
a teraz idę przeglądać dalej forum co zrobić aby uruchomić ten sprzęt jak należy
przeglądam FAQ ale ciężko wyłowić to co potrzebuje, z tego co widzę to mam większy problem i bez jakiegoś informatyka się nie obędzie
 
Albo zadawać pytania ;)
niby tak ale za dużo tych pytań, łatwo sie nie poddaję ale tego tematu nie ogarniam, jeżeli idzie o sieć to poczytałem i ogarnąłem poustawiałem sobie stałe IP DNS-y przy tym serwerze to router jest jak budowa cepa, najbardziej denerwuje mnie to że wszystko jest po angielsku a to nie jest moja mocna strona i tłumaczenie idzie ciężko, uruchomić uruchomiłem sprzęt mogę się do niego dostać przez przeglądarkę jako administrator pozakładałem użytkowników no i na tym koniec, nie mogę się dostać na dysk Qfinder ani przez eksplortora windows nie mogę założyć żadnego katalogu nie mówiąc już a jakim kol wiek kopiowaniu danych, niby w sieci jest wszystko ale tego co ja potrzebuje łatwo nie idzie znaleźć mam coś albo wyłączone albo włączone i nie wiem co i gdzie jak tak dalej pójdzie to chyba przyznam że trzeba było kupić sprzęt już zmontowany i gotowy do pracy a nie bawić się w informatyka
 
Proszę o założenie tematu we właściwym dziale to nie jest miejsce na tego typu rozmowy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
  • ·
  • TS-219P+
  • ·
  • 1 GbE
  • ·
  • ostatni możliwy do używania
Proszę o założenie tematu we właściwym dziale to nie jest miejsce na tego typu rozmowy
avis ma tu rację piotrm, zrób sobie listę z czym masz problem poszukaj stosownego działu i zapytaj. Wcześniej możesz spróbować powpisywać coś do wyszukiwarki forumowej - działa rewelacyjnie. Ja tam myślę że dasz radę rozwiązać swoje problemy ale musisz się trochu wciągnąć. Najwyżej to potrwa ździebko dłużej niż byś chciał ;). In formatyka nie wołaj bo przylezie, i też nie będzie wiedział, jak nie miał do czynienia z tym sprzętem - po prostu trzeba go poznać i pozaglądać we wszystkie dziurki ... ;-D
Głowa do góry.