Wydajność Joomla - QNAP vs S

D

Deleted member jarlath

Guest
Witam,
Aktualnie zaprzestałem prób z uruchomieniem Joomla 1.5.8 na NAS S TS-207. Powód prosty: nie da się na tym normalnie pracować. Wydajność jest tragiczna dostęp do strony trwa straaaasznie długo. W związku z faktem, że planuję niebawem wymienić S na QNAP (w pracy mam TS-509 i sprawuje się całkiem nieźle) proszę o informację nt. wydajności Joomla na serwerze QNAP TS-209 PRO II do takiego mam zamiar do domu kupić. Dodatkowo gdzieś doczytałem, że QNAP ma zamiar wypuścić ten model na nowym procesorze? może ktoś ma jakieś bardziej precyzyjne informacje - może warto poczekać z zakupem...
Pozdrawiam
 
wątpie żeby QNAP znów miał by wypuszczać tego samego TSa z nowym procesorkiem - jakby chcieli to by już dawno przy II generacji wymienili. Jeśli natomiast będzie to tylko pod nową nazwą modelu. Ale pewniejsze informacje zna Silas :)
Pozatym jeśli chcesz szybszy procesor to masz już dostępne na rynku wyższe modele. Uważam że 500Mhz CPU spokojnie wystarcza - ja z TS-109. Ciesz się że kupując będziesz miał więcej ramu odemnie ;).
Pozdrawiam.
 
Dziękuję za informacje. Wszystko jednak wskazuje, że wybór padł na TS-509. Sprawdzony w pracy, możliwość rozbudowy w razie potrzeby, architektura x86. Niestety jak na razie zawiodłem się na ARM w S. Zobaczymy jak wyjdzie, może w tym miesiącu pojawią się jakieś informacje na ten temat :).