Pomoc Wymiana uszkodzonego dysku i utrata danych z pozostałych. Jak odzyskać dane z tych dysków?

fart119

Passing Basics
Beginner
5 Lipiec 2014
22
0
1
50
QNAP
TS-x69 Pro
Ethernet
1 GbE
witam mam problem mam qnap 469 poszedł mi pierwszy dysk ale udało mi się zgrać z niego dane na inny dysk po paru dniach dostałem nowy dysk i wkładam go do serwera i chce na nowo zainstalować wyskakuje mi że nie może go zainstalować więc chciałem go zresetować serwer i mialem nadzieje że to pomoże a zresetował mi się całkowicie i teraz pierwszy dysk mi zainstalował a za to 2,3 dyski na których mam zdjęcia i dane serwer widzi jako wolne i nie moge ich przywrucić a zależy mi na tych danych co można zrobić aby je odzyskać
 
upload_2014-10-1_4-5-42.png
przepraszamjestem począdkujacy i nie wiedziałemprzepraszam nie gniewaj się i dziękuje ci bardzo że poświęcasz mi tyle czasu
 
jeśl mi się nie uda czy mógłbyś jeszcze raz z próbowaćnie chciałem wysyłać tyle scrimów ale jak raz nacisnołem pojawiało mi się komunikat że mam spróbować jeszcze raz za 24 sekundy wiec tak zrobiłem a potem pokazywało się 2 razy tak przepraszam za zastniałą sytułacjie
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. awaria dysków
  2. utrata danych
  3. przeniesienie systemu qm2