Rozwiązany Wysypał mi się QNAP TS-412

Dyskusja w 'Inne' rozpoczęta przez użytkownika werbel, 13 Sierpień 2014.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. werbel

werbel Passing Basics Beginner

Local Time:
    18:31
    Oceny:
    +6 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-412
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-412 1 GbE
    Witam. Nie wiem co mnie podkusiło, ale zapragnąłem zrobić aktualizację. Aktualizacja niby się udała, system się zresetował i ... to było .. .. ..... .. ........ ...... ....... ....... ....... ..... ......... ... ....... .... ... ... . ............ . ....... .. ........ ............. ...... ...... ..... ... ... . ..... ....... ... ........ ..... . ....... .............. ..... . ........... ........... ............ .. ...... ..... . ...... . ....... ........ ........ ..... ... ... .. ........... .. ..... . .... .. ....... ...... ................... ........... ...... ...... . ............ .............. . ........ ........ . ......... .......... ....... ..... ... ................... ....... ...... . ...... ... ........ . ...... ... ....... ....... . ......... .... .. ..... . ..... .... ............. .... ...... ... . .......................... ......... ....... .. .. .... .. . .... ....... ........... ......... ......... ... .. ........ ........... ..... ........ ............................... .... ... .... ....... .... .. ....... ... .. ......... ........... ..... ..... ....... .. .... ....... ................ .......... .... .... . . ....... . ...... .......... ............... ............. ......... ...... .... ... ......... . ... .. ........ .......... ......... .. ........... . .. .. ....... ...... ............ ..... ....... ..... ......... ............. ... ........... .... .. ............. ......... ... ................... . ... .... ... ......... ..... ....... ...... ........ . ... ......... ......... ........... ...... .. ......... ..... .... ............ ...... .. ......... .... ................... .. ..... ... ....... ..... . ........... ........ .. ...... ...... .... . ..... .... .. ....... . ..... ... ....... ... ...... . ....... ... ....... ... ....... ... ....... ....... ... ........ .......... ............. ......... .... .... . ............ . . ......... ....... ...... ....... ...... ........... . ...... .. .......... ....... ........... .. ........ ......... ............. . .. ........ . ... ....... ...... ......