Rozwiązany Xeams - problem w działaniu.

Dyskusja w 'Centrum aplikacji QPKG' rozpoczęta przez użytkownika qckm, 10 Sierpień 2013.

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp

Masz już konto?

Logowanie / Rejestracja

QNAP Polska - Oficjalne forum wsparcia technicznego QNAP Club. Zawartość jest dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Zarejestruj się, aby uzyskać dostęp do naszych treści, rozmów oraz zasobów naszego forum. Ponadto będziesz mógł:
  • Oceniać interesujące wiadomości
  • Subskrybować tematy
  • Otrzymywać aktualizację interesujących treści
  • Rozmawiać i wymieniać się doświadczeniem z innymi użytkownikami
Dołącz do nas!

1. qckm

qckm Entry Technician Q Associate

Local Time:
    10:09
    Oceny:
    +5 / 0 / -0
    Followers:
    0
    QNAP:
    TS-809 Pro
    Ethernet:
    1 GbE
    TS-809 Pro 1 GbE
    Pobrałem, zainstalowałem, zacząłem konfigurować i zonk. Interfejs www przestaje odpowiadać czasami wyświetli się na www taki błąd: var rm = "Czytaj ....... ......... . . .... .... .......... ............ . ... .. ... .. ........................................ ...... ... ...... ......... ............................ ... ...... ........... .. ........ ..... .. .... ......... .. .... .......... .... ................................................... ........................................................... .... .... .... .......................................... ............................................ .................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... ... .... ..... ..... .. ... .... ..... .. ......... .. ... ...... ............. ............. ...................... ... ...................................... ......... ........ ........ .... ...... ............ . ....... ......... .................. . ............ ... ....... ....... .......... ....... .. .... .... ...........