Pomoc Zerowanie ustawień rTorrent przy restarcie systemu

D

Damian9876

Guest
Witam. Mam problem, po całym dniu otwieram przez przeglądarkę rTorrent żeby sprawdzić stan pobranych plików i widzę na start, że jest limit pobierania 1MB/s. Chyba był taki na początku ale od razu go zmieniłem. Tak samo ustawienia - maksymalna, minimalna liczba peerów i seedów zostały ustawione do domyślnych. Całe szczęście lista torrentów została wraz z progresem pobierania, ale wszystkie lub większość podstawowych ustawień rTorrenta wróciła do ustawień domyślnych. Co to ma być? Przez to zdecydowanie mniej pobrałem, bez limitu (0 w opcjach) pobieram z prędkością 10MB/s....
Czy to losowy błąd, jak uniknąć takich sytuacji.
Przez cały dzień zrobiłem 1 restart systemu z poziomu urządzenia (na niebieskim wyświetlaczu). Testowałem ustawienia KODI i automatyczny start aplikacji.
 
Dzisiaj to samo :( QNAPa wyłączam na noc, przeszkadza mi to bo serwer w pokoju sypialnianym. Rano odpalam i wychodzę na cały dzień. Teraz sprawdzam i... znowu na rTorrent limit pobierania 1MB/s..... Pobrało się 10x mniej niż mogło.
Czy da się cokolwiek zrobić z tym?
 
A na dodatek nie jest kompatybilny z nową Operą
Zapraszam na taki magiczny przycisk w prawym dolnym rogu interfejsu rtorrenta:
upload_2015-4-12_21-46-33.png

Lub z ekranu głównego aplikacji po kilkunastu dniach korzystania z programu:
upload_2015-4-12_21-48-13.png

Bądź na forum:
upload_2015-4-12_21-49-12.png


Czy da się cokolwiek zrobić z tym?
...
upload_2015-4-12_21-44-18.png


upload_2015-4-12_21-50-46.png
 
Rozumiem sugestie. Obiecuje dołożyć swoją cegiełkę w rozwój rtorrenta. Uważam mimo to za dobry kawał odwalonej roboty. A forach zagranicznych piszą o Silas same pochlebne recenzje za kompilację ,rtorrent,, Dokładam cegiełkę na szczytny cel..Wymiana P2P winna rozwijać się..... Pozdrawiam
 

Mogą Cię zainteresować