Pomoc Zmiana dysku na SSD - brak multimediów

krissprot

Nowy użytkownik
Noobie
1 Grudzień 2015
3
2
3
49
QNAP
null
Ethernet
802.11ac (Wi-Fi 5)
Witam ,jestem początkującym użytkownikiem Nas-a QNAP , wcześniej miałem S i trochę się to różni :) Wracając do tematu chciałem przyśpieszyć NAS wkładając zamiast 2 x 3 TB , dysk 1 x SSD i druga zatoka jeden z dysków HDD 3TB. Więc wyłączyłem i wyjąłem dysk HDD wsadziłem w zatokę SSD i uruchomiłem NAS .System wstał wszystko super , działanie o niebo szybsze ale brak miejsca , więc postanowiłem dołożyć ten HDD który wyjąłem gdzie miałem na nim zdjęcia w folderze Multimedia myśląc iż system "zobaczy" to że jest to dysk z danymi i folderami Multimedialnymi.Dysk ten HDD jest w tej chwili woluminem typu Thick i mam jedną pulę pamięci ( wszystko w ustawieniach domyślnych) lecz po uruchomieniu nie mam w ogóle zdjęć ani nic innego z tego dysku mam komunikat
:The default network shared folders (Public, Web, Multimedia, Download) are inaccessible. You must restore (or unlock) the system volume to a normal state. If the system volume is normal, the default network shared folders can also be restored in "Control Panel > Shared Folders".
Jak odzyskać dostęp i dane na tym HDD w folderze Multimedia , czy jest jakaś możliwość , funkcja odzyskaj nie działa .Proszę o wskazówki i pomoc .​

Wersja oprogramowania Firmware: 4.4.1 1146 Build 20191206
Model serwera: QNAP TS-253PRO
 
Czyli są tylko nie widoczne?:s
Możesz podpowiedzieć jak je przywrócić , aby były widoczne , lub jak je skopiować bo bardzo mi zależy na zdjęciach :'( na pozostałych plikach już nie .
 

Użytkownicy znaleźli tą stronę używając tych słów:

  1. system volume na SSD
  2. dostep do dysku z innego qnap